Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
AFV
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : AFV
Mesaj icon Konu: King Tiger (Henschel Turret) Dragon 6208 Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   7 Sonraki >>
Yazar Mesaj
freeman
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 959
Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17/03/2008 Saat 23:12
Aynen kullaniginiz sözleri "aynen" cevaplayacagim..
IP
idris
Üye
Üye

Gönderilenler: 3861
Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17/03/2008 Saat 23:51

Orjinalini yazan: freeman

(küfür yada hakaret edecek bir insan degilim, herkese kullandigi üsluba uygun cevap veririm..)

Israrla kullandigimi iddia ettiginiz kelimelerin hepsinin dayanagi vardir.. Sizin “merak etti?iniz organymda sa?lam,altta da renkli bir çizimi var(tankyn), bozuk ruhsa?ly?y, çemkirmek , sizin metabolizmanyz nasyl çaly?yyor bilmiyorum ama benim gözüm görmeye yaryyor…” türü özenli cümle ve kelimlerinizden feyz alindi..

TÜM YAZILANLARI BA?TAN VE SIRAYLA OKUYUN.

1. mesajymda yazdy?ym ?ey: "Herzaman de?il."
2. mesajymda yazdy?ym ?ey: "Tabiki... "
3. mesajymda yazdy?ym ?ey: "Oldukça ilginç bir tesadüf olmu?"

Bundan sonrada tesadüfün ne oldu?unu izah ettim.
?imdi nasyl oluyorda bunlar küfür veya hakaret kabul ediliyor biri izah etsin.

Hakaretlerinizden ÖNCE tarafymdan kullanylmy? tek kötü söz yoktur.
VELEVKY KONUYA ORTADAN GYRECEK FORUM ÜYESY OLURSA LÜTFEN BU UYARIYI DYKKATE ALSIN.

Taa en ba?yndan beri ortada tek bir konu var.
O da maketlerin hataly parça verip vermedi?i konusudur.

Yddalarynyz pek tabiki KÖ-?E-LY-DYR.
Verilen parçalar YANLI? DE-?YL-DYR.

Yapty?ym tek ikaz bu yönde oldu.

Ne vincine,ne faryna,nede ba?ka bir?eye olmaz demedim.
Bergepantherde ilk yazynyzy yazdyktan 3 (yazy ile üç) gün sonra tekerlekler için YANLI? dediniz.Yanly? olmady?yny FOTO?RAF ve METYN (yazy) ile gösterdim.

Hatanyzda ysrar edince de üstüne gitmedim.Biliyordum ki anlamaya çaly?mak yerine çirkin bir ?ekilde hatada ysrar edecektiniz.

Üstünden 1 ay geçti,kingtiger konusu açyldy.Daha 2. mesajynyzda hataly parça var diye yazdynyz,bende HATALI OLMADI?INI RESYMLERLE gösterdim.

O maketleri almaya niyetlenenleri bergepantherin 32 tekeri de hatalydyr diyerek yanly? yola sürüklemek do?ru de?ildir bence.
Ben onu de?ilde bunu yapacaktym,maketin orasyny ?undan kelli kestim,burasyna ?unu uygun gördüm,keyfim ?öyle istedi konusu parçalaryn HATALI oldu?u iddasy gibi gayet KÖ?ELY iddalar de?ildir.TÜM YAZILANLARI BA?TAN VE SIRAYLA OKUYUN.

Eskiden de yazmy?tym,yine yazyyorum.What-if syklykla yapty?ym bir?eydir,keyfekeder bir yany vardyr.Bu kimseyi ilgilendirmez.
Ama siz açykça MAKET HATALI demi?siniz.Bu farkly bir?eydir ve "what-if yapyyorun size ne?" iddasynda olan biri için zerre kadar önemi olmamasy gerekir.Hatta maketin hataly olmasy what-if yapmanyz için bir sepep bile olabilir.

Her iki konuda da YANLI?TIR iddanyz oldu?u için bir?eyler yazdym,ispat için resim yolladym. TÜM YAZILANLARI BA?TAN VE SIRAYLA OKUYUN.

Artyk bundan sonra heleki ortada resim varken hatayy kabul etmeniz gerekirdi.
Onun yerine "dur ben bi saydyrayym,belki Ydris zivanadan çykar,millet de zaten konunun ba?yny filan okumuyordur,yeterince sallarsam kimse ba?ta yazdyklarymy okumaz,bu arada admin de araya girer,olay kavga gürültü arasynda kaynar,ben de tükürdü?ümü yalamamy? olurum" tavryny sergilediniz.

Bir kez daha yazyyorum PARÇALAR HATALI DE?YL.
Bir kez daha yazyyorum TÜM YAZILANLARI BA?TAN VE SIRAYLA OKUYUN.

IP
idris
Üye
Üye

Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17/03/2008 Saat 23:52
Görüldü?ü üzere söylenecek her?eyi zaten yazmy?ym.
IP
freeman
Üye
Üye
Simge

Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 00:00
Görüldügü üzere, bende verilecek her türlü cevabi vermisim..

Okuyarak, görerek yaziyorum zaten..

Size küfür yada hakaret ediyorsunuz demedim, ki kendimde küfür yada hakaret etmedim, hala banlanmadigima göre adminde öyle düsünüyor.. Sizin o hic sevmedigimi defalarca ifade ettigim üslübunuz, tarafimdan bu sekilde karsilik verilmeyi hakediyor..

SIZDE OKUYUN; YAZILAN VE YAZILMAYANLARI..

1. Mesajiniza verdigim yanit: HICBIRSEY
2. Mesajiniza verdigim yanit: HICBIRSEY
3. Mesajiniza verdigim yanit: Özetle: NE DEMEK ISTEDINIZ?
3. Mesajiniza verdigim yanit: yine özetle:Elinizde tamamen yesil KT fotosu var mi, olsa ne olur? ve "Siperligi kesmemden memnun kalmadiniz diye kirim mi maketi?? Yapmayim mi artik?? "

Simdi, ben size küfür yada hakaret ediyorsunuz demedim, zaten öyle bir durum olsa cevap yazmaz, adminle muhatap olurdum.. Bilakis siz benim böyle bir tavirda bulundugumu iddia ettiniz, ediyorsunuz..

Benim What-if im den memnun oldugum yolundaki mesajimi mütakip (ki size verdigim ilk ciddi cevaptir, tamamen yesil olmayan bir araci israrla yesil ve benim yaptigim arac olarak dayattiginiz postunuza mütakip) "bozuk ruh sagligimdan" dem vurarak seviyeyi siz belirlediniz beyefendi.. Ancak siz yine "zeytinyaglik" (bir tür deyim, hakaret icermez, üste cikma cabasi anlamina gelir) yaparak,

"Hakaretlerinizden ÖNCE tarafymdan kullanylmy? tek kötü söz yoktur."

diyebiliyorsunuz..

Ama dikkatlice..

VELEVKY KONUYA ORTADAN GYRECEK FORUM ÜYESY OLURSA LÜTFEN BU UYARIYI DYKKATE ALSIN.

Dikkatlice okusun da, kimin satasdigi, kimin seviye belirledigi, kiminde "zeytinyaglik" yaptigi görülsün..

"Herzaman degil" diye baslayan mesajinizi "benim ki o her zamana dahil olmayanlardan" diye yanitladim, olmadi.. E hadi yanlis size ne dedim yine olmadi, modeli kirim mi dedim yine olmadi.. E modelin klavuzunu gösterdim, bu parcayi kesin diyen bölümüyle beraber yine olmadi..

Bu baslik altinda eklediginiz tek ciddi delil olan "zamana dayali degisiklik diyagramini" (%100 dogru kabul edilirse diyerek) baz alarakta, elle tutulur delille ikna olarak, evet bu parcayi kesmek sart degilmis, Dragon klavuzda hata yapmis, Kasim 44 den sonra, Mart 45 den önce üretilmis bir arac modelleyecekseniz, kesmeyebilirsiniz yoksa kesmeniz gerekir dedim..

Ortda ikaz falan yok, herkes gördü yaptiginizi, ve tarziniz.. Simdi rol degistirmeyin.. Ikaz baska sekilde olur..

Bergepantherle ilgili olarakta,

Ciddi anlamda anlayamiyorum, nedir bu kör inadiniz?? O baslikta ne yaziyor, okusaniza yada anlayacaginiz dille:

Anlamazsaniz yine, sunu okuyun;

Ben ilk mesajlarda diyorum ki, bu aracta vinc olacak.. iki far olmayacak..

Bastigim cizim-resimleri sadece size birseyler ispatlamak icin arayip bulmuyorum..Calismaya baslarken olusturdugum klasörün icine toplarim herseyi.. Vincli olacak modifiye edilmis, ahsap kapagi kitten cikana uyumlu, ekstra fazla parca gerektirmeyen araci modellemek icin en uygun olan 129 nolu cizimi siz daha bu modelleri görmeden, buldum, yolumu ona göre cizdim.. Benim yapacagim aracin kullandigi tekerler, o kitaba göre bunlardir.. Var mi ötesi?? Varsa, koyun resmini, cizimini.. Yada son posttaki, size sordugum soruyu üstün modelcilik yetenek ve becerilerinizle cevaplayin.. Bu kitle, o kitapda da gördünüz cizimlerden hangisi, ekstra parca eklemeden VINC kullanilarak yapilir? Tekerleri nasil olur..

Ben kimseyi 32 tekeride hatali diye yanlis yola sürüklemiyorum, millet okuyabiliyor, hatta okudugunu anlayabiliyor (ilginc bir özellik degil mi?) Kendim bile degismedim 32 tekeri..

Hala diyorum, Bergepantherin (benim yaptigim gibi; arazide modifiye edilmis, vincli, ve kitten cikan ahsap kapagini kullanacaksaniz) tekerleri hatalidir..

Kingtiger´in, parcasi degil(koydugunuz tek ciddi delile istinaden), klavuzu hatalidir.. Kasim 44 Üretimi öncesi bir arac olacaksa kesmelisiniz, sonrasi (Mart 45 e kadar) üretim bir aracsa kesmezsiniz..

Aslinda arada o kadar cok nüans var ki, sizin cimbizla kelimeleri secmeniz üstüne dayanan..

Demogoji degilde, Bergepantherle ilgili durumu aydinlatmanizi bekliyorum.. Tekrarlayim mi?
IP
idris
Üye
Üye

Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 00:07

Demogoji degilde, Bergepantherle ilgili durumu aydinlatmanizi bekliyorum.. Tekrarlayim mi?

Orjinalini yazan: idris

Ne vincine,ne faryna,nede ba?ka bir?eye olmaz demedim.
Bergepantherde ilk yazynyzy yazdyktan 3 (yazy ile üç) gün sonra tekerlekler için YANLI? dediniz.Yanly? olmady?yny FOTO?RAF ve METYN (yazy) ile gösterdim.

Hatanyzda ysrar edince de üstüne gitmedim.Biliyordum ki anlamaya çaly?mak yerine çirkin bir ?ekilde hatada ysrar edecektiniz.

Eskiden de yazmy?tym,yine yazyyorum.What-if syklykla yapty?ym bir?eydir,keyfekeder bir yany vardyr.Bu kimseyi ilgilendirmez.
Ama siz açykça MAKET HATALI demi?siniz.Bu farkly bir?eydir ve "what-if yapyyorun size ne?" iddasynda olan biri için zerre kadar önemi olmamasy gerekir.Hatta maketin hataly olmasy what-if yapmanyz için bir sepep bile olabilir.

Yeter mi?

IP
freeman
Üye
Üye
Simge

Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 00:25
Ne cavap verdiniz ki?? Dolayisiyla, Tahmin ettigim gibi, yine, yine ve yeniden tekrarlamam gerekti.. Oysa ben sizden, Kingtiger konusunda oldugu gibi, parcanin degil klavuzun hatali oldugunu, parcayi kesmenin yada kesmemenin sadece modellenen aracin üretim tarihiyle ilgili bir olgu oldugunu ispatlayan, ciddi anlamda somut bir delil, bir ispat bekliyorum..

ICM ilk 12 aracin hepsini ayni kabul ederek kiti üretmis.. Ama yok böyle bisey.. Hemen her aracin bir farkliligi var.. Eger vinci kullanacaksaniz, yada farlarin ikisini takacaksaniz, yada yol tekerlerini oldugu gibi kullanacaksaniz bunlara dikkat etmelisiniz.. Yine ayni baslik altinda diyorum ki, sadece ilk iki aracta iki far var.. Bu araclarinda vinc sistemi yok, ahsap kapagin formu farkli.. Yani ilk iki arac en basitinden, ahsap kapak dolayisiyla üretilemez!!! Böylece iki farli bir arac üretme olayi yatar.. (Bunlar tabi felistahina kadar dogru yapacagim diyen modelciler icin, bence cokta önemli olmayan detaylar, ben canim öyle istedigi icin yaptim..) Sonrasinda vinc mekanizmasi gelir devreye ki, yine dedim ki, tatsiz tuzsuz olmasin diye araca vinc koyacagim.. Vinc tasiyacak sekilde arazide modifiye edilmis, bir arac yapmak istiyorsaniz (ki ben öylesini yapiyorum), bununla ilgili cizim budur, ondaki tekerlerde böyledir..(129 nolu cizim), kitten cikan tekerleri kullanmak hatadir.. Yok, ben diger 10 aractan birini yapacagim diyorsaniz, kitten gerekli malzeme-materyal cikmiyor.. Kitten cikan parcalar dogrultusunda yapacaginiz modelin eger daha gercekci olmasini istiyorsaniz, tekerlerler hatali dedim.. Ve sizede dedim ki, eger benim yaptigim araci yapacakasaniz yada yapiyorsaniz, (ki kitten cikan parcalar neticesinde aslina en sadik yapilabilecek modifiyeli arac budur- yada ya üst kapagi degiseceksiniz, ya vinci kullanmayacaksiniz yada baska bilimum ivir zivir bulacaksiniz..) tekerleri degismelisiniz..

Anlamazsaniz yine, sunu okuyun;

Ben ilk mesajlarda diyorum ki, bu aracta vinc olacak.. iki far olmayacak..

Bastigim cizim-resimleri sadece size birseyler ispatlamak icin arayip bulmuyorum..Calismaya baslarken olusturdugum klasörün icine toplarim herseyi.. Vincli olacak modifiye edilmis, ahsap kapagi kitten cikana uyumlu, ekstra fazla parca gerektirmeyen araci modellemek icin en uygun olan 129 nolu cizimi siz daha bu modelleri görmeden, buldum, yolumu ona göre cizdim.. Benim yapacagim aracin kullandigi tekerler, o kitaba göre bunlardir.. Var mi ötesi?? Varsa, koyun resmini, cizimini.. Yada son posttaki, size sordugum soruyu üstün modelcilik yetenek ve becerilerinizle cevaplayin.. Bu kitle, o kitapda da gördünüz cizimlerden hangisi, ekstra parca eklemeden VINC kullanilarak yapilir? Tekerleri nasil olur..

Ben sizden istiyorum ki, benim yaptigim aracla ayni olan (sizde ICM gibi bütün araclari ayni Kabul ediyorsunuz, ben baska bir modelini yapsam, surasi söyle burasi böyle desem, o zaman baska bir yerden dalacaktiniz konuya kesin) bir resim foto koyun ki, tekeleri farkli olsun.. Yada bu kiti yapacaklara bir yol gösterin kitten cikan tekerleri kullanarak su numarali arac en dogru sekilde yapilir diye..

Hala diyorum, Bergepantherin (benim yaptigim gibi; arazide modifiye edilmis, vincli, ve kitten cikan ahsap kapagini kullanacaksaniz) tekerleri hatalidir..

IP
freeman
Üye
Üye
Simge

Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 00:30

Bergepanther What-if degil..

Düzenleyen freeman - 18/03/2008 Saat 00:31
IP
idris
Üye
Üye

Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 00:31
Gereken her türlü cevaby zaten vermi? oldu?um için tekrar tekrar yazmaya gerek yok.Zaten okudu?unuzu da pek sanmyyorum.
IP
freeman
Üye
Üye
Simge

Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 00:33

Gereken her türlü cevaby zaten vermi? oldu?um için tekrar tekrar yazmaya gerek yok.Zaten okudu?unuzu da pek sanmyyorum.

Ben sizin icin tekrar tekrar yaziyorum ama..

Bu konuya acikca verdiginiz ve benim kacirdigim cevap, yada bu kitle en dogru arac modellemesi ile ilgili öneriniz nedir?
IP
idris
Üye
Üye

Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 00:47
Neyi nasyl yapaca?ynyz ile ilgili tek yorum yazmadym,sadece yanly? dedi?iniz tekerlekler yanly? de?ildir dedim,hem resim hemde çizim bulup yolladym,dedi?imi de ispat ettim.
Sonradan yok öyle,yok böyle diye olayy ba?ka mecralara ta?ydynyz o ayry.
?imdi ise benden ne bekliyorsunuz anlamy? de?ilim.
Maketin kalany sizi,yazdyklarynyz okuyan herkesi ilgilendirir.
Yapty?ynyz ve bundan sonra yapaca?ynyz hatalar için benden veya ba?kalaryndan düzeltme beklemeniz bu yazy tarzynyz ile ancak polemikle sonuçlanaca?y için size sadece 2 tavsiyem olacak.

1)Bu topikte yazdyklarynyz size çe?itli yerlerde geri dönerse ?a?yrmayyn,kesinlikle tek harfine dokunmadan aynen yollayaca?ym.Zaten adminimizde hakaret yok diyorsa ortada mesele yok demektir.

2)Tahammülsüzlük synyrynyz veya her lafyn altynda kötü niyet aramanyz ancak sizi ba?lar,"kö?eli" iddalarynyz e?er do?ru veya tam bilgi içermiyorsa ve e?er ben bu konuda bilgi sahibi isem bunu yazarym.Buna aly?sanyz iyi olur.
IP
freeman
Üye
Üye
Simge

Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 01:07

Neyi nasyl yapaca?ynyz ile ilgili tek yorum yazmadym,sadece yanly? dedi?iniz tekerlekler yanly? de?ildir dedim,hem resim hemde çizim bulup yolladym,dedi?imi de ispat ettim.
Sonradan yok öyle,yok böyle diye olayy ba?ka mecralara ta?ydynyz o ayry.

Iste yazmanizi istiyorum, bu modelle ilgili neyi nasil yapmak gerekir diye..

Defalarca yazdim, benim modelledigim, modifiye edilmis arac icin tekerler yanlistir diye.. Buldugunuz resim ve cizimlerin benim modelledigim arac olmadiginida defalarca nedeniyle, nasiliyla yazdim..

Olayi istedigi gibi eviren ceviren, istedigi yerinden giren, istedigi yerinden cikan sizsiniz..

?imdi ise benden ne bekliyorsunuz anlamy? de?ilim.
Maketin kalany sizi,yazdyklarynyz okuyan herkesi ilgilendirir.

Net bir soru sordum, yine net bir cevap istedim, alamadim..

Yapty?ynyz ve bundan sonra yapaca?ynyz hatalar için benden veya ba?kalaryndan düzeltme beklemeniz

Sizden hicbir yorum yada düzeltme beklemedim, üslubunuz bu oldugu ve degismeyecegi sürecede beklemiyorum..

Baskalarindan, yapici hertürlü, öneri, fikir, ikaz düzeltmeye sonuna kadar acigim.. Normal bir dille yazdiginiz sürece sizede eyvallah.. Ama hep sözüne ettigim, forumun daimi müdavimlerinin bildigi o üslubunuzla gelen her yaziniza yine ayni sekilde karsilik verecegim..

..bu yazy tarzynyz ile ancak polemikle sonuçlanaca?y için size sadece 2 tavsiyem olacak.

1)Bu topikte yazdyklarynyz size çe?itli yerlerde geri dönerse ?a?yrmayyn,kesinlikle tek harfine dokunmadan aynen yollayaca?ym.Zaten adminimizde hakaret yok diyorsa ortada mesele yok demektir.

2)Tahammülsüzlük synyrynyz veya her lafyn altynda kötü niyet aramanyz ancak sizi ba?lar,"kö?eli" iddalarynyz e?er do?ru veya tam bilgi içermiyorsa ve e?er ben bu konuda bilgi sahibi isem bunu yazarym.Buna aly?sanyz iyi olur.

1. Her sözümün arkasindayim, her mesaja hakettigi sekilde cevap veririm..

2. Yok oldukca tahamüllüyümdür.. Sadece size, o nev-i sahsiniza münhasir üslubunza herkes gibi "eyvallah abi" demem..

Köseli iddialarda bulunmam konusu surda gecmekte:

...gercek fotolari referans alarak, “bu araci yapiyorum aynisi olacak” gibi köseli hatli iddialarda asla bulunmam.. Bilakis; elimden geldigince benzerini yapmaya calisacagim, oldugu kadariyla, iddiali degilim derim..

Siz istediginiz gibi algilarsiniz..

Her lafinizin ima ve kinaye dolu oldugu üslubunuzda yine tarafimdan ayni sekilde karsilanacaktir.. Sizde buna alisin..

Düzenleyen freeman - 18/03/2008 Saat 01:08
IP
idris
Üye
Üye

Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 01:15

Iste yazmanizi istiyorum, bu modelle ilgili neyi nasil yapmak gerekir diye..

E olsa ne olur ki??

Bilecende ne olacak?
IP
freeman
Üye
Üye
Simge

Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 01:16
Orjinalini yazan: 7525

Yazylanlary sabyrla okuduktan sonra bende birkaç söz söylemek istedim yeni bir maketci olarak bu tarty?madan yeni bir bilgi çykaca?y ve herkezi aydynlataca?yna inanmamakla birlikte kysyr bir döngü içinde devam etmesinede üzüldüm.
Ayryca belirtmek isterimki Freeman tahammülsüzlük hakareti getirir ve ele?tirilen konudan sapyp zeytinya?ly?yna yada çemkirmelere(nedemekse).
Belki bir maket firmasy bir makette bir parçayy hataly üretebilir ama birkaç firmanyn ayny hataya dü?mesi bence pek inandyrycy olmamakla birlikte kalyp kopyalanmadykça gerçekle?mez kanaatindeyim.what-if kysmy dy?ynda bence hatalysynyz okudu?um kadaryyla do?ruyu kabullenmek hata degil yapylamasy gerekendir. Bunlar benim ?ahsi kanaatim olmakla beraber ?unuda belirtmek isterimki
Benim gibi bu i?e yeni girmi? ve pekte bilgisi olmayyp forumlarda yazylanlary do?ru kabul eden ki?ileri göz önünde bulundurarak siz engin bilgi sahibi arkada?lar herhangibir maket hakkynda yapacagynyz yorumlarda çok daha dikkatli olmanyzy dilerim.

Tartismanin kisir bir döngüde olmasina üzülecek bir durum yok.. Bu malum beyefendinin icinde oldugu her tartisma icin siradan bir olgudur, forumun eski basliklarini söyle bir okuyun derim..

Somut bir delille, King Tiger ile ilgili, parcanin degilde klavuzun hatali oldugu ispatlaninca, o konuda birsey demedim zaten daha.. Kesmek yada kesmemek modellenen aracin üretim tarihine göre degisir sonucu cikti.. Malum parca Dragonun kitinde var, Tamiyada yok.. Benzer somut delilin Bergepanther iddiasinda da sunulmasini istiyorum..
IP
Hasan Yaylak
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 11
Alıntı Hasan Yaylak Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 01:19
Bende yapymyny dikkatle izledi?im maketten yeni görüntüler bekliyorum.Yemi?im renginin ye?ilini,sarysyny.Ne kadar önemli ki bu.Güzel neticeler çykarmak,ortaya çykan güzellikleri de sahiplenmek daha önemli!
IP
idris
Üye
Üye

Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 01:20

Somut bir delille, King Tiger ile ilgili, parcanin degilde klavuzun hatali oldugu ispatlaninca,

Klavuz hataly de?il.
IP
idris
Üye
Üye

Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 01:21

Benzer somut delilin Bergepanther iddiasinda da sunulmasini istiyorum..

9 tane çizim,arty yazylar,arty resimler yolladym.Daha ne bekliyorsunuz?
IP
freeman
Üye
Üye
Simge

Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 01:22

Bilecende ne olacak?

Eveet, cephe degisikligi oldu..

Önce cevabimi yazayim, dogrusunu ögrenecem, sizden tam not alabilecek bir model yapacam, cok mutlu olacam..

Ynsan tanymady?y birisine "sen" diye hitap etmemeli.
Bu bir yazym kuraly de?il,bir nezaket kuralydyr.

Buda yine sizin yolladiginiz bir post..

Size sorayim yeniden, Bergepantherle ilgili acikta kalan soruma cevap vercen mi?? Yoksa ben maket yapayim, sende her zaman kine devam mi etcen?

Farkindaysan seviyeyi yine sen belirliyorsun, sonra yine karsima cikip evirip cevirecen..
IP
freeman
Üye
Üye
Simge

Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/03/2008 Saat 01:25

Klavuz hataly de?il.

Al iste yine basa döndük..

Ahanda klavuz fotusu:

Klavuza uyup kestim diye neler yasadik.. Simdi yine basa döndük.. Bu nedir simdi??
IP
<< Önceki Sayfa   7 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04