Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: Merhabalar Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gallardo
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 12
Alıntı Gallardo Cevaplabullet Konu: Merhabalar
    Gönderim Zamanı: 25/04/2015 Saat 13:24
Herkese merhabalar. Kendimi tanytarak foruma giri? yapayym dedim ancak ayry bir bölüm yok sanyrym off-topic açaca?ym artyk napalym :) Yakla?yk 4-5 gündür forumunuza üyeyim. Hemen hemen bütün makalelerinizi inceledim. Yhtiyacym olan faydaly bilgiler payla?my?synyz, eme?i geçenlere ?imdiden te?ekkür ederim.

Yeni modelcilerdenim. ?imdiye kadar 4 model yapabildim. 2 si koruyamady?ym için misafirler sebebiyle kyryldy. :) Forumunuzdan sa?lykly bilgiler alabilece?imi hissettim ve üye oldum. Hayyrly modeller :)

Yzmir den Semih...
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2435
Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27/04/2015 Saat 14:08
Ho?geldiniz. Ne yazyk ki forumun nispeten cansyz bir zamanyna yeti?tiniz üzgünüm. Umarym bu haliyle ve azalmy? nüfusuyla size zamanynda bana oldu?u gibi faydaly olur. Tekrar ho?geldiniz.
Modelleri koruyamamak hepimizin zaman zaman kar?yla?ty?y bir durum. Kontrollü bir çevrede de?illerse, bol misafir, anne, çocuk, ayarsyz karde?/sevgili, ve en tehlikelisi temizlikçi synyfy yaratyklara maruz kaldy?y sürece varlyklary tehlikededir modellerin. ?u durumda genellikle; A: Modellerinizi ev dy?ynda bir yerde, atölye ya da ofis gibi, tutarsynyz, B: Kendi ba?ynyza antisosyal bir hayat sürersiniz, C:45 cm'den fazla yakla?an her canlyyy münasip bir ?ekilde uyaryr/ortadan kaldyryrsynyz. Seçeneklerin herhangi biri e?it derecede caizdir. Saygylarymla.
Consume Ergo Sum
IP
Gallardo
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 12
Alıntı Gallardo Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28/04/2015 Saat 03:38
Orjinalini yazan: Jolly Roger

Ho?geldiniz. Ne yazyk ki forumun nispeten cansyz bir zamanyna yeti?tiniz üzgünüm. Umarym bu haliyle ve azalmy? nüfusuyla size zamanynda bana oldu?u gibi faydaly olur. Tekrar ho?geldiniz.
Modelleri koruyamamak hepimizin zaman zaman kar?yla?ty?y bir durum. Kontrollü bir çevrede de?illerse, bol misafir, anne, çocuk, ayarsyz karde?/sevgili, ve en tehlikelisi temizlikçi synyfy yaratyklara maruz kaldy?y sürece varlyklary tehlikededir modellerin. ?u durumda genellikle; A: Modellerinizi ev dy?ynda bir yerde, atölye ya da ofis gibi, tutarsynyz, B: Kendi ba?ynyza antisosyal bir hayat sürersiniz, C:45 cm'den fazla yakla?an her canlyyy münasip bir ?ekilde uyaryr/ortadan kaldyryrsynyz. Seçeneklerin herhangi biri e?it derecede caizdir. Saygylarymla.

Te?ekkür ederim. Kontrollü çevre için saydyklarynyz benim için çok zor. Ofis kary?yk, sosyalim, 90m2 ev illaki 45 cm yakla?acaklardyr :)

Forumda çok güzel bilgiler var. modelizmir forumundaydym aslynda ancak nedendir bilmiyorum forumumuz aktif de?il artyk. Orasy da faydaly oldu benim için. Az çok farketmez, bilgi bilgidir. ;)
Semih
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04