Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Figür
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Figür
Mesaj icon Konu: Uncle Meat Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
modelchi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 67
Alıntı modelchi Cevaplabullet Konu: Uncle Meat
    Gönderim Zamanı: 13/11/2011 Saat 20:05
Merhaba,
"La Hire" büst çaly?masyndan sonra fantastik figürlere yöneldi?imi söyleyebilirim. Fantastikte genellikle 32-54 mm figürler topladym (satyn aldym). Bunlaryn bir kysmy warhammer serisindendi. Ancak warhammer kategorisinin dy?yndaki "Uncle Meat", sculp anlamynda en sevdi?im fantastik figür oldu diyebilirim. Hatta o kadar ki ilkini bitirdikten sonra bir ikincisini daha sipari? ettim ve boyadym. Figür Miniature Factory e ait. Resin olarak imal edilmi?. Yanylmyyorsam 4 parçadan olu?uyordu. Toplamasy gayet basit oldu. Ancak her ikisinde de a?aç kesme makinasyny kyrdym.
Ylk çaly?mada fonda bulunan koltuk takymy ile benzin bidonu ve ikinci çaly?madaki motorsiklet 1/35 ölçekli. Figürün kendisi daha küçük olmasyna ra?men (45 mm olarak lanse edilmi? ancak biraz daha küçük, sanyrym 40 mm demek yanly? olmaz) el ve ayaklarynyn büyük, vücudunun ise a?yry kasly olmasy sebebiyle çok abes durmady?yny dü?ündüm. Zaten figürün kendisi fantastik oldu?u için ölçe?e de çok takylmadym do?rusu. Figürün kendisi acaip oldu?undan bir de acaip resim çizip boyadym. Fantastik figüre meraky olanlara tavsiye edebilece?im bir figür.
Herkese sevgiler.

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04