Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Figür
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Figür
Mesaj icon Konu: Persian Immortal 480 B.C. Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
Metin TÜRKO?LU
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 435
Alıntı Metin TÜRKO?LU Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03/11/2011 Saat 21:30
Ragyp abi güzel sözlerinle beni onore ettin, çok te?ekkür ediyorum. Elimden geldi?ince farkly çaly?malar yapmaya gayret ediyorum. Figür boyamak bana keyif veriyor açykçasy.
Abi uzun zamandyr senden bir ?eyler göremiyoruz, yeni çaly?malaryny merakla bekliyoruz do?rusu. ;)

Tahir bey öncelikle merhaba, soruyu tam idrak edememekle birlikte (gerçi Ragyp abiye yöneltilmi? bir soru ancak) yakynlyktan kastynyz mesafe olaraksa, Serkan'la ben Ankara'da ikamet ediyoruz!

SAYGILAR

Küçük ?eylere fazla önem verenler ellerinden büyük ?eyler gelmeyenlerdir. EFLATUN
IP
zwan
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 204
Alıntı zwan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03/11/2011 Saat 22:58
Orjinalini yazan: Metin TÜRKO?LU

Ragyp abi güzel sözlerinle beni onore ettin, çok te?ekkür ediyorum. Elimden geldi?ince farkly çaly?malar yapmaya gayret ediyorum. Figür boyamak bana keyif veriyor açykçasy.
Abi uzun zamandyr senden bir ?eyler göremiyoruz, yeni çaly?malaryny merakla bekliyoruz do?rusu. ;)

Tahir bey öncelikle merhaba, soruyu tam idrak edememekle birlikte (gerçi Ragyp abiye yöneltilmi? bir soru ancak) yakynlyktan kastynyz mesafe olaraksa, Serkan'la ben Ankara'da ikamet ediyoruz!

SAYGILAR

Sevgili Metin, Tahir'in söylemek istedi?i senin de söylemi? oldu?un gibi mesafe anlamyndadyr. Ayryca onore olmayy gerçekten hak ediyorsun.Sen, Serkan, Kenan ve Mehmet figür boyama konusunda gerçekten çok büyük yol katettiniz ve hepiniz takdiri hak ediyorsunuz.Büyü?ünüz olarak bana dü?en görev de, sizleri bu konuda te?vik etmek ve arkanyzda durmaktyr.

Türkiye' de figür boyayan maalesef çok az ki?i var. Bu yüzden ba?ynyzy koparmayyn. Birlik olun ve bilgilerinizi payla?yn. Bilgilerinizi payla?tykça aranyza yeni figürcüler katylacak ve figür boyayacaklaryn sayysy hyzla artacaktyr.Bana zamanynda ne yazyk ki kimse yardym etmedi.Bu i?i bilen insanlardan azycyk bilgi almak istedi?imde "sen onu yapamazsyn, bo?ver " deyip geçi?tirdiler. Siz bu insanlardan olmayyn, bilgilerinizi payla?yn.

Açyk konu?mak gerekirse ?u anda hepiniz benden iyi boyuyorsunuz. (Tevazu göstermiyorum, bu bir gerçek)Bu durum benim için müthi? bir keyif.Hiç kimseye kin gütmeden, hiç kimseye darylmadan, figürlerinize yapylacak her hangi bir olumsuz yorumdan etkilenmeden, yapty?ynyz figürleri yayynlayyn. Yayynlayyn ki bu figürlerinizden etkilenen ve figür boyamak isteyen insanlar yanynyza gelsin.Bu i?i tekeline almaya çaly?an insanlar olmayyn.

Sevgili Metin, ben de boyady?ym figürleri bu sitede sizlerle payla?aca?ym merak etme :) ?u zamanlar radyo kontrollu model gemilere takmy? durumdayym.

Selamlar
IP
Metin TÜRKO?LU
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 435
Alıntı Metin TÜRKO?LU Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04/11/2011 Saat 00:05
Ço?u ki?inin yüz yüzeyken bile söylemeyece?i sözleri buraya yazarak, büyüklü?ün, us taly?yn ve modelcili?in sadece model yapmakla ilgili olmady?yny, ayny zamanda burada, ki?ilik ve uslubunda ne kadar önemli oldu?unu yazdyklarynla ortaya koymu?sun Ragyp Abi.

Ben elimden geldi?ince figürlerimi yapmaya ve insanlarla payla?maya devam edece?im, bunu yaparkende us ta olmayy de?il amatör kalmayy tercih ederim abi. ;)

SAYGILAR

Düzenleyen Metin TÜRKO?LU - 04/11/2011 Saat 00:06
Küçük ?eylere fazla önem verenler ellerinden büyük ?eyler gelmeyenlerdir. EFLATUN
IP
sadak ta?yyycy
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 440
Alıntı sadak ta?yyycy Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04/11/2011 Saat 00:12
Orjinalini yazan: Metin TÜRKO?LU

Ço?u ki?inin yüz yüzeyken bile söylemeyece?i sözleri buraya yazarak, büyüklü?ün, us taly?yn ve modelcili?in sadece model yapmakla ilgili olmady?yny, ayny zamanda burada, ki?ilik ve uslubunda ne kadar önemli oldu?unu yazdyklarynla ortaya koymu?sun Ragyp Abi.

Ben elimden geldi?ince figürlerimi yapmaya ve insanlarla payla?maya devam edece?im, bunu yaparkende us ta olmayy de?il amatör kalmayy tercih ederim abi. ;)

SAYGILAR

Aynen katylyyorum.

Saygy ve sevgilerimle...........
IP
sadak ta?yyycy
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 440
Alıntı sadak ta?yyycy Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04/11/2011 Saat 00:32
Ba?ka figürcüler nerede yahu???
Ses verin arkada?lar...........
IP
modelchi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 67
Alıntı modelchi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04/11/2011 Saat 08:58
Yazilanlari simdi gordum ve cok hosuma gitti dogrusu.
Sevgili Ragip, yureklendirici sozlerin icin cok tesekkurler.
Herkese sevgiler.
IP
KENAN
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 163
Alıntı KENAN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04/11/2011 Saat 13:07
Çok fazla söze gerek yok sanyrsam.Ragyp abi gerekenleri ve dile gelmeyenleri gerektigi gibi yazmy?.
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04