Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: world of warcraft Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
nezih
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1077
Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11/07/2011 Saat 13:47
Orjinalini yazan: Burakkun

Niye kötü anlaman gerekiyor. Ki?ilikle alakaly demek ki?iliksizlik mi demek.
Hep bir polimik yaratma pe?inde ko?ulmasyn ya. Dü?manmyyym kötü bir niyetle yazayym.

Herhalde her ki?ilikte her oyunun etkisi farkly. Ben hayatymda Pes oynamadym mesela. Ama 3yyl Diablo'nun önünden kalkmadym. Gayet ki?ilik. Yanly? anlayacak bi?ey yok. Sakin ol. Kimseye laf sokmam, gerginlik yapma.
Ben yetirince sakinim ama siz bunu bana "sakin ol" ?eklinde emir kipiyle yazarsanyz pek do?ru olmaz de?il mi?. Her zaman yanly? anla?ylma olabilir ama olabildi?ince yanly? anla?ylmaya neden olmayacak kelimeler seçmek en iyisi. Size iyi oyunlar diliyorum.

Düzenleyen nezih - 11/07/2011 Saat 13:47
Sweat saves blood!
IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1212
Alıntı Rahmi K. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11/07/2011 Saat 13:49
Kimsenin ortamy germe gayretinde olmady?yny dü?ünüyorum. Yüzyüze konu?uldu?u takdirde bu tip anlam kaymalary olmayacaktyr. Bunun önüne geçmek için anlatmak istedi?imizi farkly cümlelerle tekrarlamak kafidir.

Oyun psikolojide peki?tireç tabir edilen bir yapy üzerine kurulu oldu?undan %90 oranynda ba?ymlylyk yaratma durumu do?al. Buna verece?im en iyi örnek kumar tutkusu olacaktyr. Ona da peki?tireçlerin en etkilisi bulunmaktadyr. Diablo da ayny peki?tireçleri kullanarak bu hale gelmi? bir oyundur ayryca. "Item Dü?ürme" manyakly?y diyebiliriz üç a?a?y be? yukary.

Hava sycak gerilmeyelim :) Forst Nova, Blizzard kombosu anca kurtaracak yoksa :)

IP
wehrwulf
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 214
Alıntı wehrwulf Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/07/2011 Saat 13:50
Hah i?te holly'nin dedi?i gibi bu i?ler manyaklyk ama ben mutluyum aga iyi bi?ey yani psikolo?a gitmi? gibi pamuk gibi kalkyyo insan cihazyn ba?yndan miss gibi uyuyom sonra %100 tavsiye ederim.Abimi yi?enimi herkezi zehirledim onlarda oynuyo diablo felan.hatta Anneme bile oynattym sykyldy o saygy duyuyom o ayry
Varly?y bir?ey kazandyrmayanyn,yoklu?u hiç bir ?ey kaybettirmez aga
IP
erhntly
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 824
Alıntı erhntly Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/07/2011 Saat 17:06
wehrwulf'cumun modelcilere kastyna gelmeyelim, Diablonun ba?yndan kalkalym modelleri bitirelim, yenilerine ba?layalym...:)
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2741
Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/07/2011 Saat 19:29
Orjinalini yazan: wehrwulf

Hah i?te holly'nin dedi?i gibi bu i?ler manyaklyk ama ben mutluyum aga iyi bi?ey yani psikolo?a gitmi? gibi pamuk gibi kalkyyo insan cihazyn ba?yndan miss gibi uyuyom sonra %100 tavsiye ederim.Abimi yi?enimi herkezi zehirledim onlarda oynuyo diablo felan.hatta Anneme bile oynattym sykyldy o saygy duyuyom o ayry

Çok tehlikeli hareketler... Arkada?ym annesini zamany anlamamakla, geri kalmakla vs suçluyordu. Annesi önce azmetti bilgisayary iyice ö?rendi. Sonra "Ne buluyorsunuz bu bilgisayar oyunlarynda" diye Diablo'ya sarmy?ty.

Bir yerden sonra film koptu, arkada? bilgisayaryn ba?yndan kalkmayan annesinden ?ikayet ediyordu, anasy da o?lunu "Sus, sen daha level bilmemkaç bile olamamy?syn!" diye azarlyyordu.

Aman diyeyim anneyi falan bula?tyrmadan önce iki kere dü?ünün :)
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
"Tutmayyn küçük eni?teyi!"
IP
gokce
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 383
Alıntı gokce Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/07/2011 Saat 20:31
Orjinalini yazan: Holy Diver

Kimsenin ortamy germe gayretinde olmady?yny dü?ünüyorum. Yüzyüze konu?uldu?u takdirde bu tip anlam kaymalary olmayacaktyr. Bunun önüne geçmek için anlatmak istedi?imizi farkly cümlelerle tekrarlamak kafidir.

Oyun psikolojide peki?tireç tabir edilen bir yapy üzerine kurulu oldu?undan %90 oranynda ba?ymlylyk yaratma durumu do?al. Buna verece?im en iyi örnek kumar tutkusu olacaktyr. Ona da peki?tireçlerin en etkilisi bulunmaktadyr. Diablo da ayny peki?tireçleri kullanarak bu hale gelmi? bir oyundur ayryca. "Item Dü?ürme" manyakly?y diyebiliriz üç a?a?y be? yukary.

Hava sycak gerilmeyelim :) Forst Nova, Blizzard kombosu anca kurtaracak yoksa :)

bu spell in ady "Frost Nova" de?il mi? ....;))))))
Rivet Making Academy
IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1212
Alıntı Rahmi K. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/07/2011 Saat 07:23
Evet Frost :) Onda da yerine ona da yazmy?ym hatta. Q klavyeden mesaj yazynca böyle oluyor. Frost Nova'ya kar?y bir Warrior hassasiyeti sezdim, oyunda myyyz yoksa ? :))

IP
wehrwulf
Üye
Üye
Simge

Alıntı wehrwulf Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/07/2011 Saat 08:51
Orjinalini yazan: KucukEniste

Orjinalini yazan: wehrwulf

Çok tehlikeli hareketler... Arkada?ym annesini zamany anlamamakla, geri kalmakla vs suçluyordu. Annesi önce azmetti bilgisayary iyice ö?rendi. Sonra "Ne buluyorsunuz bu bilgisayar oyunlarynda" diye Diablo'ya sarmy?ty.

Bir yerden sonra film koptu, arkada? bilgisayaryn ba?yndan kalkmayan annesinden ?ikayet ediyordu, anasy da o?lunu "Sus, sen daha level bilmemkaç bile olamamy?syn!" diye azarlyyordu.

Aman diyeyim anneyi falan bula?tyrmadan önce iki kere dü?ünün :)

Yan kom?um annesine bilgisayar toplady kadyn rahat rahat Medal of honor, CoD vb fps oyunlary oynayabilsin diye.Tief oynatmy? bebe annesine öyle zehirlemi? onu yazyk ya bi yandan da helal olsun demeden duramyyo insan.Frost Nova diyince aklyma Diablo geldi hemen bak.Ne güzel kom?umuzdun sen sorsyryr ablaaa
IP
wehrwulf
Üye
Üye
Simge

Alıntı wehrwulf Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/07/2011 Saat 08:55
Orjinalini yazan: erhntly

wehrwulf'cumun modelcilere kastyna gelmeyelim, Diablonun ba?yndan kalkalym modelleri bitirelim, yenilerine ba?layalym...:)

Yaz günü maketmi yapylyr abi byrag alla sen uhu çeke çeke, alacan move'u acacan Killzone 3'ü biyandan da buz gibi soda limon vb zararly maddeler (örn:sigara) vantilatörü de cevirecen kendine keyif budur abi byrak denize girmeyi felan:)
IP
gokce
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 383
Alıntı gokce Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/07/2011 Saat 09:05
Valla eskiden tüm karakterlerle oynamy?ly?ym vardy , sapyk seviyede hemde... Cuma ak?amyndan pazar ak?amyna kadar arkada?larla bilgisayarlarla a? kurup sapytmy oldu?um günler olmu?tu.
Rivet Making Academy
IP
nezih
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1077
Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/07/2011 Saat 09:18
Orjinalini yazan: gokce

Valla eskiden tüm karakterlerle oynamy?ly?ym vardy , sapyk seviyede hemde... Cuma ak?amyndan pazar ak?amyna kadar arkada?larla bilgisayarlarla a? kurup sapytmy oldu?um günler olmu?tu.
geçti geçti çok ?ükür...
Sweat saves blood!
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma