Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: world of warcraft Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
wehrwulf
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 214
Alıntı wehrwulf Cevaplabullet Konu: world of warcraft
    Gönderim Zamanı: 05/07/2011 Saat 19:56
Sevgili karde?lerim,

Cuma günü oyungezer'e bakarken WoW'un artyk bele? oldu?unu gördüm.Bilmem kaç senelik oyun aylyk ödemesi var ?u bu diye hiç elimi sürmedim.haberi görünce girdim Blizzard'yn sayfasyna harbiden de starter edition diye bi buton gördüm bastym indirdim.39 mb installer indi.Lan arkada? 2.gün de 17 gb indirdi meret.neyse sunu diyecem bu oyuna takylan varmy? Ben 10 küsur yyldyr Diabloyu bekliyom.Ba?ka hack&slash oyununa elimi sürmedim.Lakin bele? olunca dayanamdym ba?lyyacam.ho? 20 level'a kadar gelip sonra sapyk sapyk geziyomusun ortada neyse artyk maksat level kasmak.Kysa zamanda hangi yrk ve synyfla ba?lanmaly keyif almak için bunu ve sorup bikaç tiyo almak istedim.yardymcy olursanyz sevinirim.

not:nette bikaç sayfa okudum acaip detayly terimler vs kullanmyslar bi mok anlamadym yabancy oldugum için wow'a
Varly?y bir?ey kazandyrmayanyn,yoklu?u hiç bir ?ey kaybettirmez aga
IP
nezih
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1077
Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06/07/2011 Saat 16:54
Baba bula?ma derim... ba?larda çok keyif alyyor gibi görünüp zaman geçtikçe hayatanyn mahfoldu?una tanyk oldu?un bir oyun...
Sweat saves blood!
IP
vayhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 40
Alıntı vayhan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06/07/2011 Saat 22:20
Ayni dusuncedeyim.
IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1212
Alıntı Rahmi K. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07/07/2011 Saat 07:46
"World of Warcraft: Starter Edition is now free to play up to level 20"
Ba?ymlylyk yaratmak için yeterli dozu bedava :) Toplamda ula?aca?yn level sayysy 85. Satyn alaca?yn üç geni?letme paketiyle birlikte aylyk 13 avro da hediyesi olarak sana geri döner haberin olsun. Bu i?in maddi kysmy.

Oyun Hack&Slash de?il zaten girince anlayacaksyn. Ba?langyç için yeterli bilgiler oyuna eklendi bir sykynty çekmezsin, her an bir yarym balonu sana ne yapman gerekti?ini gösterecektir. Oyun gittikçe "casual" tabir edilen oyuncu kitlesine göre de?i?tirildi?i için eski tady kalmady. Ama dü?ük ping de?erlerine sahip bir hatla oynanmasy daha do?rusu PVP'si (Player vs. Player) en zevkli oyun halen. Karakter çe?itlili?i bu noktada belirleyici, ka?yt, ta?, makas hesaby...

Oyuna ba?layanyn hayaty kayyyor, bunu syk duymu?sundur ki mecaz falan de?il hakkaten kayyyor. Suyunu çykartmasalardy muhtemelen ben de byrakamayanlaryn arasynda olurdum.

Son olarak, Druid al Feral olarak oyna :) Server olarak Twisting Nether'da Horde olarak ba?larsan Tunaly'da geziyormu? gibi olursun. Herkes Türk orada neredeyse.

IP
wehrwulf
Üye
Üye
Simge

Alıntı wehrwulf Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07/07/2011 Saat 11:01
Abiler eyvallah.sildim oyunu ben.undead rogue ile 16.level'a kadar geldim dedi?iniz kadar var valla.ben bununla hevesimi almayym az kaldy diabloya.onunla hayatym kaysyn hiç sorun de?il.anladym ben sizi
IP
CErginbas
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1160
Alıntı CErginbas Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07/07/2011 Saat 19:51
Wow yüzünden hayaty kayanlardanym. Bu oyun bula?mayyn bula?acaksanyzda PVP Arena filan yapmayyn derim. Neyse Ben Wow'a geri döniyim bari...
Üretime evet, polemiğe hayır!!!
IP
vayhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 40
Alıntı vayhan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07/07/2011 Saat 21:25
Oyunda en sinir bozucu sey bence kas saat oynadiginizi tutmasi. Istatistik olarak oyun oynamayip rahatca dil ogrenilebilir. Ancak adamlari takdir ederim ki hayatimda oynadigim tartismasiz en guzel oyun.
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2741
Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07/07/2011 Saat 21:50
Bir tane "patron" yaraty?y dövmek için bir sürü marabasyny dövmek, e?ya toplamak... adam öldürüp ceset soymak... sonra o küçük a?a patron ölünce kar?yna büyü?ünün çykmasy, haydii onu öldürmek için daha toraman marabalary öldürüp onlaryn cesetlerini soymak, e?ya çyksyn diye debelenmek... vs vs..

Ben anlamyyorum bunun nesinden keyif alyyorsunuz. Açyyorum ben Battlefield Bad Company 2'yi. Seçiyorum syhhiye mi, mühendis mi, keskin ni?ancy my, saldyr koçum piyade mi... rahat. Her çaty?manyn süresi belli, helikopteri tanky jipi yvyry zyvyry da var, misler gibi oynayyp yorulunca çykyyorum.

Ekim-Kasym gibi üçüncüsü de gelecekmi?. Tavsiye olunur.
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
"Tutmayyn küçük eni?teyi!"
IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Alıntı Rahmi K. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/07/2011 Saat 10:17
Senin dedi?in PVE kysmy. Yeni ba?layanlar, 20-30 ki?iyle sosyalle?meyi sevenler ve kyzlaryn ilgi alany. Biz PVP diyoruz Eni?te bey :) Spell Steal, Counter Spell ve kaçma us tasy bir Frost Mage ile 20 dakika arena yapmayan bilmez onun zevkini. Gazlanyyorum bak durduk yerde :))

Düzenleyen Holy Diver - 08/07/2011 Saat 10:18

IP
nezih
Üye
Üye
Simge

Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/07/2011 Saat 10:25
Aynen... PVP olayy hiç bir online shoot'em up ile kar?yla?tyrylmamaly, BG ve Arena oyunun anlamy...
Sweat saves blood!
IP
wehrwulf
Üye
Üye
Simge

Alıntı wehrwulf Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/07/2011 Saat 13:32
Eni?te bak çok ciddi söylüyorum söyledi?ine mantykly bir cevap veremem.Karde? 1986 dan beri oyun oynuyorum.Ve samimiyetimle diyom elden ayakdan dü?memi? olayym 60-70 yasynda bile oyun oynuyo olaca?ym.sigara ve oyun ba?amlysyyym.Oynamady?ym oyun yok gibi.Lakin Diablo veya WoW gibi oyunlardan aldy?ym zevki hiçbir oyundan almadym.Bu bamba?ka bi mevzu karde?.gece.3 de 4 de uyanyp cihazy açyp boss kesmi?li?im var.syrf hayallerimi süsleyen item dü?ermi diye.Bi nevi manyaklyk bilmiyom yani.Bu arada BF3 ve MW3 kopuk olacak.Bu ikisini Move ile oynamak var PS3 de sharpshooter aparaty felan kullanyp.adama yyllyk izin aldyryr billa.Ho? yemin etmi?li?im var.Diablo3 çyksyn saat kaç olursa olsun d&r veya dost'un önünde ta?yn üstünde kapylaryn açylmasyny bekliyo olaca?ym lan sonrada davul zurna tutup çaldyracam aga.Bir oyunun çykmasy 12 yyl sürermi ya yuhh be
IP
wehrwulf
Üye
Üye
Simge

Alıntı wehrwulf Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/07/2011 Saat 13:35
pve olayy pvp den daha zevkli olurdu diye dü?ünüyom.oyuna devam etseydim pvp oynarmyydym bilmiyom.item dü?ürmek rus hatunu evde beklemek gibin bi?ey yani o derece heyecanly anlatabildimmi ne bilim lan hakkaten öyle ya
IP
Burakkun
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 14
Alıntı Burakkun Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11/07/2011 Saat 10:26
LVL 60 oldum dün aksam Human Death Knight'ym. Her aksam 1 saat 2 saat oynuyorum.
Çok da hayatym mahvolmady, hatta iyi geldi bana. Çykyp arkada?larla da bulu?uyorum, maketimi de yapyyorum, filmimi de izliyorum. Biraz ki?ilikle alakaly sanyrym.
IP
nezih
Üye
Üye
Simge

Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11/07/2011 Saat 11:39
Oyuna harcanan süre, ki?ilikle de?il amaç ve zevk alakalydyr. Raid, Heroic Dungeon yada Arena yapmadan da oyunu oynayabilirsiniz daha do?rusu evcilik oynarmy?casyna kendinizi kandyrabilirsiniz.

Düzenleyen nezih - 11/07/2011 Saat 11:43
Sweat saves blood!
IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Alıntı Rahmi K. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11/07/2011 Saat 11:46
DK'ler zaten 58'den ba?lyyor :) Üç be? satte 62+ olmak normal. Ayryca WOW özlü sözüdür; Oyun 85'de ba?lar ;)

IP
Burakkun
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Burakkun Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11/07/2011 Saat 12:06
Nezih bey
58'e de badem ?ekeriyle gelinmiyor.
Syfyrdan karakter açyp 58 olmasy bir ay sürdü. Oyun zaten kendini kandyrmak üzerine kurulu sanal bir ortam. Bunu kabul edip oynuyorsun. Maksat vakit öldürmek. Ne amacyn olacak ki?

Holy Diver : Haklysyn 55'de oluyorsun. Daha önceden kadakterim yoktu.
DK olmak için karakter açtym warrior. O yüzden dedim 1 ay sürdü diye.

IP
nezih
Üye
Üye
Simge

Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11/07/2011 Saat 13:08
Orjinalini yazan: Burakkun

Nezih bey
58'e de badem ?ekeriyle gelinmiyor.
Syfyrdan karakter açyp 58 olmasy bir ay sürdü. Oyun zaten kendini kandyrmak üzerine kurulu sanal bir ortam. Bunu kabul edip oynuyorsun. Maksat vakit öldürmek. Ne amacyn olacak ki?

Holy Diver : Haklysyn 55'de oluyorsun. Daha önceden kadakterim yoktu.
DK olmak için karakter açtym warrior. O yüzden dedim 1 ay sürdü diye.

Detaylary geçin, burada oyuna senelerini vermi? insanlarla konu?urken, durumun ki?ilik farky oldu?u yorumunu yapmadan önce
vakit öldürmek ile keyif aldy?ynyz ?eylere vakit ayyrmak arasyndaki farki ayyrabiliyor olmak gerek. Sinemaya da gitmek gereksiz nasyl olsa onlarda kurgu gercek de?il...

Düzenleyen nezih - 11/07/2011 Saat 13:09
Sweat saves blood!
IP
Burakkun
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Burakkun Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11/07/2011 Saat 13:17
Niye kötü anlaman gerekiyor. Ki?ilikle alakaly demek ki?iliksizlik mi demek.
Hep bir polimik yaratma pe?inde ko?ulmasyn ya. Dü?manmyyym kötü bir niyetle yazayym.

Herhalde her ki?ilikte her oyunun etkisi farkly. Ben hayatymda Pes oynamadym mesela. Ama 3yyl Diablo'nun önünden kalkmadym. Gayet ki?ilik. Yanly? anlayacak bi?ey yok. Sakin ol. Kimseye laf sokmam, gerginlik yapma.
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04