Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Figür
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Figür
Mesaj icon Konu: Dwarf King Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Oomi
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 128
Alıntı Oomi Cevaplabullet Konu: Dwarf King
    Gönderim Zamanı: 12/10/2009 Saat 16:30
Selam herkese,

Ya?am belirtisi göstereyim: Reaper firmasyndan, 25mm Thorgram Grimsteel Dwarf King.. Ystedi?im gibi olmady, ama yeterince pratik yapmazsan tabii ki istedi?in kadar iyi olmaz...

sevgilerimle...

IP
nezih
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1077
Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/10/2009 Saat 16:39
Guzel gorunuyor eline saglik ama daha duzgun bir isikta cekilmis fotolar isteriz...
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2436
Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/10/2009 Saat 16:46
Yoook yoook bu pek güzel olmu?. Yngiltere yaramy? size hanymefendi. Hatta foto?raftaki kadar iyiyse(ki bence öyle) ?,mdiye kadarki i?lerinizin en bir güzeli olmu?. Gerçi Reaper öyle tasvir etmez cüceleri ama bu sanyrym abla:]
Consume Ergo Sum
IP
ardeth
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1368
Alıntı ardeth Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/10/2009 Saat 17:24
Bence de güzel...:) sadece y?yk sorunu var.
Bu dünya fanidir sakyn aldanma, ma?rur olup tac-ü tahta dayanma, yedi iklim benim deyu güvenme...
IP
Oomi
Üye
Üye
Simge

Alıntı Oomi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/10/2009 Saat 18:09
Öncelikle te?ekkür ederim be?eninizi dile getirdi?iniz için.:)

Arkada?lar do?rusunu söylemek gerekirse Ingiltere'de toptan bi y?yklandyrma sorunu var, güne? görememekten ben de do?ru y?yk nasyl olurdu unuttum vallahi..hehehe... Buralaryn do?al y?y?ynda çekince böyle oluyor i?te...

Reper nasyl tasvirler cücelerini Jolly bey! Durun tahmin edeyim;karanlyk, paslanmy? hatta yosunlanmy? falan.hihihi.Ah pardon yoksa o sizin tarzynyz myydy!:)

Ne var i?te.. kadyn eli de?di dwarfa, fena my oldu!
IP
ardeth
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1368
Alıntı ardeth Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/10/2009 Saat 07:01
Yalym'yn demek istedi?i (ki yanly? da anlamy? olabilirim) bunun di?i bir cüce oldu?u :D eee sakaly var diyeceksiniz.

Yüzüklerin Efendisi'nde Gimli'in dedi?i gibi

- Bazen biz erkek cüceleri sakal yüzünden hanymlarymyzla kary?tyryrlar sanki cüceler yerden bir anda bitiveriyormu? gibi.

Düzenleyen ardeth - 13/10/2009 Saat 07:01
Bu dünya fanidir sakyn aldanma, ma?rur olup tac-ü tahta dayanma, yedi iklim benim deyu güvenme...
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2436
Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/10/2009 Saat 09:39
Eveeeet, neymi?; Yngiltereler'de y?y?a ek oalrak Türkçe de unutuluyormu?. Bravo Aygün beyci?im aynen do?ru anlamy?synyz. Hah hani cüce dedi?in zaten pek renkli olmamaly o ayry bir konu ama seçim meselesi. Reaper hanym cücelerini sakally yapmaz diyorum(D&D ekolü oldu?undan kelli) ancak gözleri ve yüz yapysyna bakylynca pek bir di?i duruyor. "Eeee kral bu?" diyeceksiniz, olabilir. Örne?in Discworld cücüelerinde cinsiyet ayrymy hiç yoktur, di?ilik belirten herhangi bir hitap da kullanylmaz (he she farky, herkes he'dir, anneler bile) ve cinsiyetler arasynda bir ayrym yoktur. Hükümdar di?i olursa bile Kral diye geçer:] Bundan güzel Low King olurmu?.:]
Consume Ergo Sum
IP
Oomi
Üye
Üye
Simge

Alıntı Oomi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/10/2009 Saat 10:42
Tamam onu anladim, ama oyle bir yorumu konduramadim cucecigime. Cuce kadinlarin sakalli olabilitesinin bile farkinda olarak. Ama bu vallahi erkek billahi erkek... nerden biliyorsun diye sormayin.. biliyorumm... elmacik kemikleri sadece boyama teknigi ve isik yuzunden cikik gibi... halbuki utu gibi kerata:P
Gozlerini de mavis mavis degil siyah cakmak cakmak yapsaydim anlardiniz:( Hele bi de tacina karismis bir kas var ki en ben erkegim diyen kadinda bile yok... vallahi hepsi benim sucum, boyamadan oturu, cucenin hic bi sucu yok:

misal: http://www.coolminiornot.com/165477

bu bile disi olabilir diyorsaniz. neyi tartisiyoruz ki:) he=she ayrimi yapmayan cuceme she diye yaklasip ayrimcilik yapan sizsiniz:P:P

evet, low king olurmus:)
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04