Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Figür
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Figür
Mesaj icon Konu: Forsaken Contradiction Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Oomi
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 128
Alıntı Oomi Cevaplabullet Konu: Forsaken Contradiction
    Gönderim Zamanı: 25/06/2009 Saat 01:11
Selam tekrar... Bir figürün daha sonuna geldik. Bu figürden biraz ?üpheliyim. Önce renkli renkli güzel güzel boyadym. Baktym yeterince dramatik olmady, figürün ruhunu yansytamady; biraz grile?tirdim, bu kez de yeterince güçlü olmady, sinirlenip siyaha buladym. Ylk deneysel spotlight figürüm bir kaç kat giyinerek ortaya çykmy? oldu. Hala vernik atmadym, müdahale edilebilir durumda diyece?im ama galiba ?imdiden çok katly oldu.

Dark Age firmasyndan 32 mm'lik Forsaken Contradiction.

Figürlerde siyah rengi bile hemen hemen hiç kullanmayan ben için bayaa de?i?ik bir çaly?ma oldu.

IP
nezih
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1077
Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25/06/2009 Saat 09:09
Bende gitcem baska memleketlere insanin eli acilyo demekki... Ysik misik ilginc olumus guzel hareketler bunlar

eline saglik...
IP
ardeth
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1368
Alıntı ardeth Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25/06/2009 Saat 12:29
Oooo spotlight... :) bence güzel olmu? kontrast olarak da iyi gibi. Tabii biraz daha kaliteli net foto çekimi lazym bence :) eline sa?lyk.
Bu dünya fanidir sakyn aldanma, ma?rur olup tac-ü tahta dayanma, yedi iklim benim deyu güvenme...
IP
KENAN
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 163
Alıntı KENAN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25/06/2009 Saat 20:24
il osl çaly?man bence gayet ba?aryly.figürün paltosuna yansyyan y?yk yansymasy güzel olmu?.Tek gördügüm ?ey kö?eye kullandygyn siyahy figürün arkasynada kullansaydyn çok daha iyi olurdu diye dü?ünüyorum.
IP
Oomi
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 128
Alıntı Oomi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25/06/2009 Saat 21:53
:Tesekkür ederim... siyahtan basladyk bakalym, yakynda tek renk mor, tek renk pembe.. gider öylee:)

Kö?ede kullandy?yn siyah derken neyi kastetti?ini anlamadym Kenan, hep ayny siyah, ama malzeme farklyly?y, dysarda gercekten yansyyan y?yk tonu farkly gibi göstermi? olabilir. straforda pek yansyma olmady?y için daha koyu gibi duruyor heralde ama modelin arkasy da boydan boya ayny siyah, atylan beyazlyklar hariç:)

Fotograf cekimi de ne kadar önem kazanyyor onu da görüyoruz. Telefonla çekiyorum kusura bakmayyn diyece?im ama, kerata da bir telefon olarak hiç de fena çekmiyor:)

Evet Nezihcim buralaryn suyundan heralde:) ya da yypratycy reklam sektörünü byraktym belki o yüzden açylmy?ymdyr:)

Düzenleyen Oomi - 25/06/2009 Saat 21:54
IP
nezih
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1077
Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26/06/2009 Saat 10:12
Orjinalini yazan: Oomi

Evet Nezihcim buralaryn suyundan heralde:) ya da yypratycy reklam sektörünü byraktym belki o yüzden açylmy?ymdyr:)

Benimde bir care bulmam lazim
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04