Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: great models mi luckymodel mi? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   5 Sonraki >>
Yazar Mesaj
burcinemren
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 38
Alıntı burcinemren Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15/06/2007 Saat 12:17
solidsnake,
bu urunlerin gumrukte beklemesi olayina nasil uyandin , yani gumrukte gorevli arkadaslar bir sekilde tel ile haber mi veriyorlar , adrese tebligat mi geliyor.. yoksa sen aradin mi , ayni sey basimiza gelirse biz de uyanik olalim anlaminda..
selamlar..
''bunlar oyuncak degil kardesim olcekli model , anlayin artik yaw''
IP
SolidSnake
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 53
Alıntı SolidSnake Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15/06/2007 Saat 13:15
?öyle bir olay oldu. Malzemelerin hepsi USPS'le bana gelioyordu ABD'den. Verdikleri numarayy aradytty?ym zaman USPS'in sitesinden, mallaryn ülkeye girdi?i gözüküyor. Hatta saat kaçta girdi?ine kadar. Daha sonraki benim ba?ly oldu?um AVRUPA YAKASI PAKET MÜDÜRLÜ?Ü'nü aradym. 1 hafta boyunca adamlary taciz ettikten sonra mecburen buluyorlar paketi, çünkü USPS gibi kanyt var elinizde. E?er böle kovalamazsanyz atyyorlar koliyi bi tarafa ?ansyna biri bakarsa çykaryyorlar.

Di?er türlü oldu?u da oldu, olmady de?il. Pyryl pyryl kapyma geldi?i de oldu. Ama bu i? çok can sykyyor, çünkü muhatap oldu?un adamlar adam de?il ne yazyk ki :(!
Silencer Whisper The Gun Shot
IP
burcinemren
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 38
Alıntı burcinemren Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15/06/2007 Saat 14:23
OK tesekkurler bilgiler icin ,
aklima takilan birsey daha sormak istiyorum.
Luckymodel de urunlerde (instock) ibaresi olursa sanirim ellerinde oldugunu belirtiyor , fakat bir de (Available) ibaresi var, bu durumda once temin edip mi yolluyorlar , bu konuda bilgisi olan var mi..
''bunlar oyuncak degil kardesim olcekli model , anlayin artik yaw''
IP
SolidSnake
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 53
Alıntı SolidSnake Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15/06/2007 Saat 14:40
Ewt aynen öyle. "In Stock" envanterde var demek. "Available" ise (4-7 gün arasy genelde) temin edlebilir ürün demek. Ancak bazen "In Stock" gözüken ?eyler sipari? syrasynda bitebiliyor. Yada 2 tane istiyorsunuz 1 tane var stokta aslynda gibi problemler olabiliyor. O yüzden en iyisi sipari?i geçip, sonra maille durumlaryny sormak!
Silencer Whisper The Gun Shot
IP
Dragut
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 66
Alıntı Dragut Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/06/2007 Saat 21:44
Avaible durumundaki bir maketi sipari? etti?imizde air parcel durumunda bekleme süresi ne kadar oluyor acaba?
IP
torabora
Üye
Üye

Gönderilenler: 388
Alıntı torabora Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/06/2007 Saat 23:26
Dragut bey sana ?öyle anlatayym avaible olan ürünü bende var sanarak sipari? ettim parasyny karttan ödedim
bir yyl sonra sürpriz bir ?ekilde geldi yani zamanyn ve paran varsa avaible ürünü sipari? edebilirsin.
Tora bora
Yyi maketler
IP
Dragut
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 66
Alıntı Dragut Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/06/2007 Saat 00:17
Cevabynyz için te?ekkürler
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2741
Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/06/2007 Saat 07:55
Selamlar,

"Available" çok de?i?ken bir durumdur. Sürümü fazla ve o an ellerinde olmayan mallar da available gözükür, bunlardan sipari? verirseniz bulup yollamalary 1 haftadan kysa sürebilir.

Öte yandan eski, artyk üretimi yapylmayan bir ?ey sipari? ederseniz bulana kadar aryyorlar. E?er dilerseniz sipari?i verip bir süre bekleyip gelmiyorsa iptal edebilirsiniz. Bu durumda paranyz avansa çevirilir, bir sonraki sipari?iniz için kullanabilirsiniz. Çok istedi?iniz bir ?eyse denemeye de?ebilir.

Hiç bulamyyorlarsa zaten onlar da sipari?i iptal edip sizinle temasa geçiyor.

Benim sipari? verdi?im eski bir Dragon kiti bulup yola çykarmalary dört ayy geçmi?ti. Öte yandan ba?ka bir durumda da 6 ay bekledikten sonra ben sykylyp "beklemek istemiyorum, iptal edelim" diye yazynca iptal etmi?lerdi.

Ama tekrar söyleyeyim, isteyece?iniz ürün yeni ve sürümü olan bir ?eyse, 2 hafta içinde bulunur. Yine de e-mail veya "MY REQUEST" bölümünden mesaj atyp ürün durumunu sorgulayyp ona göre sipari? verebilirsiniz.
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
"Tutmayyn küçük eni?teyi!"
IP
Burak
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1559
Alıntı Burak Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/06/2007 Saat 22:18
beklemekten sykylynca ba?ka bir modelle de?i?tirmede yapyyorlar (kargo dahil masrafy a??a?y yukary uymaly tabiki) ben öyle yaptym bir sefer.
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/06/2007 Saat 23:02
Ylla ayny olmasyna gerek yok. Sipari? tutaryny "store credit" diye avansa çeviriyorlar, istedi?iniz ?ekilde aly?veri? yapabiliyorsunuz. Daha pahaly bir ?ey alynca da tümünü kullanmak mümkün. Sadece para çekildi?i ve aracy olarak banka kullandyklary için para iadesi yapmalary zor oluyor ve ona pek yana?myyorlar.
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
IP
Clio172
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 511
Alıntı Clio172 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/06/2007 Saat 11:39
dün (19.06.07) ilk defa luckymodels'ten sipari? verdim. arady?ym ürünlerden en önemlisinin "available" statüsünde olmasy ve yazylanlar nedeniyle gözüm korktu ve sadece "in stock" lary sipari?e dahil ettim. sipari? gelince bilgilendirece?im. bu arada paypal ödemesi de ?u an için durdurulmu?, isteksizce kart numarasyny verdim, hadi hayyrlysy...
Hakan Yalcinkaya
M-41 "Bulldog", M-36 "Jackson" R.I.P. (2002-2011)
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/06/2007 Saat 11:48
Available için sormaktan korkmayyn. MY ACCOUNT bölümüne girdi?inizde "My Request" diye ayry bir bölüm var, oradan mesaj atyyorsunuz direk ilgileniyorlar. Ystedi?iniz ürünün stok durumunu oradan sorabilirsiniz.

Ben dün dört aydyr bekleyen ve bulamadyklary ürünlerimi iptal ettirdim, bugün ürün tutarlaryny store credit haline getirip sipari?lerimi iptal ettiler, izleyen sipari?lerimde kullanabilece?im.

Luckymodel'in en iyi özelliklerinden biri kar?ynyzdaki insanlaryn gerçekten ilgili olup ellerinden geldi?ince yardymcy olmalary.
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
IP
phantom80
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 503
Alıntı phantom80 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/06/2007 Saat 18:38
lucky hakkynda emre karde?imi dediklerine katylyyorum.ben yanly?lykla academy me 109 modelinden iki adet sipari? verdim.sitedeki arkada?lar sa?olsun bu konuda imdadyma yeti?tiler bi r adedini anynta iptal ettirebildim. o yüzden güvenilir oldu?unu söyleyebilirim..
IP
Clio172
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 511
Alıntı Clio172 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29/06/2007 Saat 00:13
19.06.2007 tarihinde luckymodels'den vermi? oldu?um in-stock kategorisindeki ürünleri içeren ve airmail kargolu 60x30x20cm boyutlaryndaki koli 28.06.2007 tarihinde kapyma gelmi?tir.
bilginize...
Hakan Yalcinkaya
M-41 "Bulldog", M-36 "Jackson" R.I.P. (2002-2011)
IP
efe-e
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 12
Alıntı efe-e Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29/06/2007 Saat 12:40
lucky models'tan alyy?veri? yapycak bir abim olursa e?er bana özel mesaj atabilir mi? bir kaç sipari?im var kargoyuda ben ödeyece?im,kredi kartym olmady?y için internetten aly?veri? yapamyyorum.yardymcy olursanyz sevinirim.
IP
cenksen
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 9
Alıntı cenksen Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30/06/2007 Saat 21:22
Merhaba arkada?lar,

Konular da?ylmasyn diye bu topik altynda yaziyim dedim.

Acilen sealer ve future ürünlerine ihtiyacym var.Bu ürünlere sadece greatmodels'te ula?abildim.Site hakkynda pek iyi ?eyler söylenmemi?.Sipari? vermemi önerir misiniz?Di?er önemli konu future denilen ürün bu yolla ülkeye sokulabilir mi?Bildi?im kadaryyla Türkiye'ye ihracy yasak olan bir ürün.Aradyklaryma ba?ka bir siteden ula?abilen arkada?lar varsa yardymlaryny bekliyorum.

Te?ekkürler....
IP
idris
Üye
Üye

Gönderilenler: 3861
Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01/07/2007 Saat 01:04
YTM her iki ürünü de ithal etti.
IP
efe-e
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 12
Alıntı efe-e Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01/07/2007 Saat 13:20
HLJ'den ürün sipari? onayym geldi fakat paypal kullanmady?ym için ödemesini yapamyyorum.paypal'i aktif olarak kullanabilmem için ne gerekli? veya ba?ka türlü nasyl ödeme yaparym??

te?ekkürler
IP
<< Önceki Sayfa   5 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma