Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Gemiler
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Gemiler
Mesaj icon Konu: 1/350 jeremiah obrien trumpeter Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   3
Yazar Mesaj
panzerjager
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 651
Alıntı panzerjager Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/03/2007 Saat 13:49
Orjinalini yazan: KFKF

Uçak ve gemi yary?masyna katylan arkada?lara haksyzlyk yapmayalym. Bence ilk kez yapylan bu yary?malara iyi bir katylym oldu.

1/350 az tercih edilen bir ölçek. Hem gemiler pahaly hem de model bitince saklamak için ciddi bir yer sorunu oluyor.

yary?maya katylan de?erli modelcilere bir?ey diyen yok zaten. ta? üretim yapmayanlara :)
bana üzüntü veren ?ey burada okadar yetenekli insanlar ve bir okadar da bu i?e hevesli ve gönül vermi? insanlar olarak toplanmy?yz ama üretim hak getire. neredeyse yakynda bizim yapty?ymyz modellerin topi?inden çok bilmemnerede adamlar nasyl uçak yapmy?, vay be adamlar neler yapyyo ?eklinde topiklerden olu?acak forum.

üretim yapmadan sadece her?eye yorum yaparak modelcili?in geli?ece?ini zannetmiyorum.

istiyorum ki hep beraber daha çok üretelim, bilgimizi tecrübemizi payla?alym, modelcili?e hevesli insanlar katalym aramyza, yabancy forumlarda "bakyn türk modelciler nasyl model yapyyo" topikleri açylsyn

hadi gemiler pahally ve büyük. araba yary?masyna kaç ki?i katylyyor..... araba modelleri büyük te de?il pahally da de?il.... :)

Düzenleyen panzerjager - 19/03/2007 Saat 13:52
IP
wehrwulf
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 214
Alıntı wehrwulf Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/03/2007 Saat 15:58
Tebrik ederim Torabora bey elinize sa?lyk.

Panzerjager bey çok önemli bir mevzuya girmi?siniz. Yazdyklarynyza kar?ylyk bende bir?eyler yazmak istiyorum ayry bir topikte.Buranyn ahengini bozmak istemiyorum.

Varly?y bir?ey kazandyrmayanyn,yoklu?u hiç bir ?ey kaybettirmez aga
IP
<< Önceki Sayfa   3
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma