Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Malzemeler
 Modelsitesi Forumu : Genel : Malzemeler
Mesaj icon Konu: Kompesör ve airbrush için tavsiye(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Berko
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 31
bullet Konu: Kompesör ve airbrush için tavsiye
    Gönderim Zamanı: 02/10/2006 Saat 22:46
Sevgili modelci dostlar
forumda bircok yazı olmasına ragmen anlama kıtlıgımdanmıdır bilinmez ne alacagımı bilemez durumdayım.Sprey boyalarla bu işin olmıcanı anladıktan sonra kompsesor ve airbrush almaya karar verdim.Kompresoru kendim yaptırmak veya sanayiden almak istedigimden airbrushlar için kullanılan kompresörlerin teknik ozzelliklerini bilmiorum bu konuda bana yardım edebilirmisiniz? ve ben tamamen yolcu ucagı yapıyorum gloss boya kullandıgımdan ne marka airbrush veya tabanca önerirsiniz?ozellikle emanel ve akrilik boya kullanmam sorun yaratırmı?cunku yaptıgım yolcu ucaklarında renk bulma sorunları yaşıorum.cevaplarınızı beklicem şimdiden teşekkürler
IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1212
bullet Gönderim Zamanı: 03/10/2006 Saat 00:31
Forumumuzun Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret ediniz. Orada tepede bulunan başlıkları göster seçeneğinden "Hepsi"ni seçiniz. Yenilenen bölümde aradığınız tüm sorulara cevapları bulacaksınız.

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide