Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Hakkında
 Modelsitesi Forumu : Genel : Site Hakkında
Mesaj icon Konu: Tebrikler Rahmi bey Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
crow
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 583
Alıntı crow Cevaplabullet Konu: Tebrikler Rahmi bey
    Gönderim Zamanı: 30/09/2006 Saat 03:26
Rahmi bey;

Faili Meçhuller Aydınlanması daha medeni bir ortam yaratmak adına yapmış olduğunuz çalışmayı gönülden kutlarım bu tür rahatsız davranışlardan nasibini almış olan biriyim sitede kayıtlı 1027 üye olmasına rağmen 412 üye mesaj atmış geri kalan mesaj atmayan arkadaşları tanıyanlar çok azdır forumumuzun mekanizması bence yenilenmeli kimlik doğrulama sistemine geçilmelidir bu uygulama bir çok kuralsız hareketlerin önüne geçecektir sizin yazdıklarınızı okuyunca beni rahatsız eden bir üye geldi aklıma bu konuyu daha önceden site yöneticilerinden Ufuk ve İdris beylerle paylaşmıştım....
Rahmi bey zagor takma isimli üyenin detaylarını bana ulaştırmanızı rica eder çalışmalarınızın devamını dilerim selamlar..

Yavuz YILMAZ

Düzenleyen crow
IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1212
Alıntı Rahmi K. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30/09/2006 Saat 04:02
Yavuz Bey,
bahsettiğiniz kişiyi inceledim. Kişi benim moderatörlük dönemim öncesi faaliyet göstermiş, saldırı içeren mesajları önceki arkadaşlarca silinmiş normal olarak. Son dönem hiç bir mesajı silmiyoruz, bu nedenle veritabanındaki kayıtları takip ve kimlik tespiti kolay oluyor. Eğer bu şahıs bu tutumunu sürdürürse emin olun size özel olarak kim olduğu bildirilecektir.
Kimlik mekanizması bence böyle kalmalı. Çünkü insanlar, abi, kardeş, siz biz, cız bız gibi eklerle uğraşmak istemeyebilir. Takma isimlere hitap etmek daha kolay bence.
İyi modeller dilerim.
IP
Muratti
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 623
Alıntı Muratti Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30/09/2006 Saat 07:39
Rahmi Hocam, bazı insanların forumları dostça bilgi alışverişi yapılan ortamlar olduğunu unuttukları ve "değişik" davranışlara giriştiği her formda görülen bir durum.

Ben de zaman zaman silinen postlar yazmışımdır ve ikaz ve izah sonucu alenen hatamı ikrar edip tüm forum üyelerinden özür dilemişimdir.

Bana sorarsanız acizane bir önerim, her alt forum bölümüne forum kurallarına dair birer sticky atmaktır. Her ne kadar en kültürlümüz de okumaya biraz üşeniyorsa da işe yarayabilir belki diye düşünüyorum.

Diğer türlü bu nezih camiayı olduğu gibi korumaya yardımcı olabileceğimiz bir şey varsa bildirin seviniriz. Bu forum sayesinde çok şey öğrendiğim gibi çok değerli ve kadim diyebileceğim dostlar da edindim.

Saygı v sevgilerimle selamlar.
Murat
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2741
Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30/09/2006 Saat 07:53
Murat Bey,

Dikkatinizden kaçmış olacak herhalde, her bölüm başlığı altında yapışkan (sticky) konularda zaten birer adet forum kuralı var. Kendimi bildim bileli de vardı.

Ha hiç dikkatimi çekmedi diyorsanız, belki daha dikkat çekici olmaları için özen gösterilebilir belki...
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
"Tutmayyn küçük eni?teyi!"
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme