Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: Toughbeard’dan haberler Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Toughbeard
Moderator Group
Moderator Group
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 405
Alıntı Toughbeard Cevaplabullet Konu: Toughbeard’dan haberler
    Gönderim Zamanı: 13/03/2006 Saat 20:09
Arkadaşlar,

En son yazdığım mesajdan bir çok kişinin modelsitesini bıraktığım fikrini çıkardığını öğrendim.

Bir yanlış anlaşılma olmasın. Ben modelsitesinden ayrılmıyorum. Modelciliğide komple bırakmıyorum. Ama yeni gelişen durumları göz önüne alaraktan bir karar vermek zorunda kaldım.

Sadece gerçekten yapmak istediğim ve kolleksiyon değeri olan modellerimi tutacağım. Böylece daha aktif model yapan arkadaşlarım elimdeki modellerden faydalanabilsin.

Uzaktan kumandalı da Benzinli 1/10 araba sınıfından da çıkmaya karar verdim çünkü çok fazla ekipmanı var ve yer kaplıyordu. Ayrıca çok pis :) Bu sezon sadece bir iki yarışa katılıp arabayıda satacağım.

Modelsitesinin RC ve Bilimkurgu kısmında beni bulabilirsiniz ayrıca kendi sitelerimide düzenleyip yola sokmayı planlıyorum.

Ayrıca merak etmeyin az da olsa bir maket üretimi yapıp yarışmalarda sizlerle muhabbet etmeye geleceğim.

Kompresör isteyen arkadaşlar bana PM atarlarsa sevinirim. Lütfen mesajlarınızda adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı yazmayı unutmayın. böylece mesaj kutumu boşalttıkça daha önce kiminle ne konuşmuştum dosyalarımdan bulabilirim. Şu an itibariyle 12 kişiye kompresör verebilecek durumdayım.

Hepinize sevgiler
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04