Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Malzemeler
 Modelsitesi Forumu : Genel : Malzemeler
Mesaj icon Konu: Revell Airbrush Basic setle ilgili yardym lütfen Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
sagunaydin
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
Alıntı sagunaydin Cevaplabullet Konu: Revell Airbrush Basic setle ilgili yardym lütfen
    Gönderim Zamanı: 24/08/2015 Saat 14:34
   Herkese Merhaba.

Yakla?yk 20-25 sene üzerine tekrar maket yapymyna heveslendim.O dönemden elimde 25-30 tanesini saklayabildi?im maketlerim halen mevcut(bazy deformasyonlara ra?men).

O dönemler modelleri fyrçayla boyamy?tym.?imdi 1:32 veya 1:48 konusunda karara varynca Türk Hava Kuvvetlerinde kullanylan uçaklardan bir seri yapma dü?üncesindeyim.Ancak ?imdiye kadar hiç kullanmama ra?men bir airbrush almayy dü?ündüm ama hem i?imi görecek kadar sorun çykarmayacak hemde uygun olabilecek bi?eyler bakynyyordum. Revell'in 2 adet ba?langyç seviyesi airbrush seti buldum bunlarla ilgili bilgisi olan var mydyr? Mutlaka çok daha iyi modelleri tavsiye edeceksiniz ama bu cihazlar i?imi görmede sykynty çykaryr my bilgi verebilirseniz çok sevinirim.Saygylarymla.
Ylgili modellerin bulundu?u linkler

http://www.befr.ebay.be/itm/Revell-39199-Airbrush-Einsteiger-Set-mit-Kompressor-und-Farben-Neu-427-/351481004348?hash=item51d5e6813c

http://www.befr.ebay.be/itm/REVELL-Airbrush-Kompressor-Alpha-mit-Spritzpistole-Profi-Beginner-OHNE-OVP-/311356415339?hash=item487e49dd6b

Düzenleyen sagunaydin - 24/08/2015 Saat 14:34
IP
idris
Üye
Üye

Gönderilenler: 3861
Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25/08/2015 Saat 04:27
Bu setler i?inizi görür ama altta Türkiye ye saty? yok ibaresi var.
Kompresörün veya tabancanyn bozulmasy halinde Türkiye de tamir ettirmeniz pek mümkün de?il diye biliyorum.Ürün buradan alynmady?y için de?i?im konusunda sorun ya?ayabilirsiniz.Almadan önce buradaki revell distribütörü ile konuyu görü?ün derim.
Hiçbiri bozulmasa bile tabancaya illaki parça lazym olacak ileriki tarihlerde.O problemi nasyl halledece?iniz konusunu da iyi dü?ünün.
IP
sagunaydin
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı sagunaydin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25/08/2015 Saat 11:36
Te?ekkür ederim.

Fiyatlar uygun oldu?u için sorun olmaz diye dü?ündüm.    Karde?im yurtdy?ynda ona aldyraca?ym, halledebilirse.

Daha önce airbrush kullanmady?ymdan hemen detayly cihazlara yüksek fiyatlar ödemek istemedim. Bende pek olmaz ama istedi?im keyfi alamazsam sonra pi?manlyk duymak istemem.

Tamiya'nyn As serisi sprey boyalaryny da kullanabilirim. Ama onlaryn maliyeti de dü?ük olmayaca?yndan böyle bir hamle yapma konusunda buradaki tecrübeli arkada?laryn bilgisine ba?vurmayy gerekli gördüm.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide