Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
AFV
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : AFV
Mesaj icon Konu: 1/72 Bradley ERA Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ardeth
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1368
Alıntı ardeth Cevaplabullet Konu: 1/72 Bradley ERA
    Gönderim Zamanı: 24/09/2012 Saat 22:26
1/72 Dragon Bradley ERA... yanynda photoetch parçalaryyla güzel bir kit. Ke?ke iç detaylary da verilmi? olsaydy. Ylave olarak üst gövdede referans fotolarda gördü?üm ?ekilde ince kum ve macun kary?ymy kullanarak kum yüzey yaptym. Çantalar vs ise Legend'yn setinden. Yine bir zemin yapmayy uygun gördüm. Zira artyk modellere sade göründü?ünden zemin yapmayy ve bu ?ekilde sergilemeyi uygun görüyorum. :) haydi bir kum yüzey yaptyk, oldu olacak, Irak sözkonusu birkaç da hurma a?acy kondurayym dedim. Bunun için bir yerde gözüme photoetch ?eklinde yapylmy? yapraklar ili?ti.Biraz e?dim büktüm, uygun hale getirdikten sonra ye?il tonlaryyla boyadym. Sonrasynda hurma a?acy gövdesine benzer ?ekilde a?aç dallaryny da bulduktan sonra birbirlerine yapy?tyrdym oldu bitti. (Sonrasynda hurmalary da ekleyece?im artyk )

Syra aracyn boyanmasyna geldi?inde GunzeNin H313 ba?ta olmak üzere çe?itli uygun renklerini kullandym. Aracyn üzerinde patlayycylary ise tek renk yapmaktansa çe?itli renklerle tonlamalar, renklendirmeler yaptym.

Düzenleyen ardeth - 25/09/2012 Saat 08:36
Bu dünya fanidir sakyn aldanma, ma?rur olup tac-ü tahta dayanma, yedi iklim benim deyu güvenme...
IP
ardeth
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1368
Alıntı ardeth Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24/09/2012 Saat 22:27

Düzenleyen ardeth - 25/09/2012 Saat 08:37
Bu dünya fanidir sakyn aldanma, ma?rur olup tac-ü tahta dayanma, yedi iklim benim deyu güvenme...
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide