Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Malzemeler
 Modelsitesi Forumu : Genel : Malzemeler
Mesaj icon Konu: Maket Yapy?tyrycysy Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
muzaffergil
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 16
Alıntı muzaffergil Cevaplabullet Konu: Maket Yapy?tyrycysy
    Gönderim Zamanı: 16/07/2012 Saat 12:29
Revell in i?ne uçlu yapy?tyrycysyny my tavsiye edersiniz yoksa tamiya nyn extra thin fyrçaly yapy?tyrycysyny my tavsiye edersiniz?
IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1212
Alıntı Rahmi K. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16/07/2012 Saat 13:06
Muzaffer Bey,
sordu?unuz tüm sorularyn cevaby ve daha fazlasy zaten forumda mevcut. Lütfen önce arama opsiyonunu tercih ediniz. Modelcilik ara?tyrma ve deneme gerektiren bir hobidir. Kaldy ki malzemeler bölümü dururken tayyareler bölümünde yapy?tyrycy tavsiyesi istiyorsunuz. Ben ?imdilik bu mesajy da ta?yyorum, ancak devamy halinde forumun sa?ly?y açysyndan mükerrer ve hataly mesajlary silmek zorunda kalaca?ym.

IP
erhntly
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 824
Alıntı erhntly Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/07/2012 Saat 16:42
Muzaffer bey merhaba,

Cemiyette en çok kulanylan iki yapy?tyrycyn markasyny bulmu? olmanyz, ara?tyrdy?ynyzy gösterir aslynda, muhtemelen de bu yapy?tyrycylar hakkynda bilgilere de ratlamy?synyzdyr.

Yyi niyetinize güvenerek ben kullandy?ym yöntemi payla?yyorum. Her ikisi de benim için vazgeçilmez olup, büyük alanlary yapy?tyryrken, biraz da sa?lam olmasy için tabiki, revell i?ne uçluyu tercih ediyorum. Ancak dikkatli olmak lazym bol bol kullanmak yapy?tyrma bölgelerinde ta?an yapy?tyrycyya neden olacaktyr. Bu da çirkin görüntüler olu?turur.

Küçük parçalary Tamiya ile yapy?tyryyorum. Yapy?acak parçalary birbirine deydirmeninden sonra fyrçayy dokundurmanyz yapy?tyrma için yeterli olacaktyr.

Kolay gelsin
IP
CDY343491
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 19
Alıntı CDY343491 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/05/2023 Saat 21:01
Orjinalini yazan: muzaffergil

Revell in i?ne uçlu yapy?tyrycysyny my tavsiye edersiniz yoksa tamiya nyn extra thin fyrçaly yapy?tyrycysyny my tavsiye edersiniz?

Yerine göre değişkenlik gösterir, iki geniş alanı yapıştıracaksanız revell kullanın, sınır yüzeyleri yapıştıracaksanız tamiya ve mr. hobby cement yapıştırıcılarından şaşmayın, revell yapıştırıcı sınır yüzeylerde taşma yapar.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide