Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
AFV
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : AFV
Mesaj icon Konu: m1a1 abrams Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
Ares
Admin Group
Admin Group
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3654
Alıntı Ares Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09/07/2012 Saat 14:40
Ba?ly?a yazanlary tenzih ederim ama genele bakarsak ikinci paragrafynyzyn ilk cümlesine katylmam mümkün de?il.
Ares
If you're in a fair fight, you didn't plan it properly...
IP
Artt
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 634
Alıntı Artt Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09/07/2012 Saat 21:40
Sitenin bir yerine dilbilgisi sayfasy my açsak? Böylece "herkes" "herkes"in "herkes" olarak yazyldy?yny ö?renir. Bu yolla birçok yazym hatasyny daha düzeltebiliriz. Konuyu da?ytmak istemezdim ama dayanamadym... :)
Tüfek icad olundu mertlik bozuldu...
http://medievaldio72.blogspot.com/
IP
soverign
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 26
Alıntı soverign Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09/07/2012 Saat 22:25
türk dil bilgisi konusunda emin olun bende sizin kadar hassas olmaya çalysyyorum ancak genelde forum u telefondan takip etti?im için bazen yazym yanly?lary yanly? yazylan kelime cümle vs. ile karsylasyyorum aslyna bakarsanyz beni uyarmy? olmanyz beni mutlu etti evet dönüp mesajlary okudum yazymyanly?lary harf karysyklyklary olmu? hepsi için hepinizden özür dilerim.
maket/model habisinde yeni sayylyrym bunun heycanyny da göz önünde bulundurursak mesajlara çok çabuk cevap vermek sizlere geri dönebilmek için biraz hata yapmy? olabilirim ama sonuna kadar Türkçe'nin arkasyndayym hatalarym için tekrar özür dilerim iyi forumlar.
IP
erhntly
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 824
Alıntı erhntly Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10/07/2012 Saat 00:33
http://www.modelsitesi.com/forum2/forum_topics.asp?FID=30

Forumun derinliklerinde i?inize yarayacak çok bilgi var, yukarydaki sadece bir örnek.

Modelcilik biraz da sabyr ve sükunet gerektirir, bazy i?lemler sonrasy bir süre beklemeniz gerekebilir bu nedenle forumu ara?tyrmak için çok zamanynyz olacaktyr. Ba?layyn derim :)
Sonrasynda üretime geçti?inizde a?ama a?ama payla?yrsanyz   örnek olay üzerinden çözümler üretiriz devam edilir gider...

Olgunlu?unuz için de te?ekkür ederiz.

Kolay gelsin..

Düzenleyen Ares - 10/07/2012 Saat 02:06
IP
erhntly
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 824
Alıntı erhntly Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10/07/2012 Saat 00:35
Bu arada sevgili moderatörlerimiz, nerde yanly? yaptym bilemedim ama, üstteki mesajymda atty?ym linke tyklady?ymyzda hata veriyor, ancak ayny linki tarayycynyn adres ?eysine yapy?tyrdy?ymyzda istedi?imiz yere gidiyor. Haberiniz olsun :)
Sevgiler
IP
soverign
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı soverign Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10/07/2012 Saat 01:20
link,bilgilendirme kysacasy her?ey için çok te?ekkür ederim
siteyi yava? yava? ara?tyryodum ama elbette gözden kaçan kysymlar oluyor tekrardan te?ekkür ederim :)
IP
soverign
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı soverign Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11/09/2012 Saat 12:47
öncelikle tekrar merhaba modelin yapimina basladim ancak bi?ey kafama takildi paletler yapim klavuzunda brigt brass diye bi renk ama bu renk parlak altin sarisi gibi yanlism aldim öylemi bi el atarsaniz devam edicem modele :)

Düzenleyen soverign - 11/09/2012 Saat 17:12
IP
altay ugurlu
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 185
Alıntı altay ugurlu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15/09/2012 Saat 11:20
foto?raf varmy? yok ise çekip yükleyin lütfen.
IP
panzerjager
Üye
Üye

Gönderilenler: 651
Alıntı panzerjager Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22/09/2012 Saat 20:36
Merhabalar, öncelikle yapmakta oldu?unuz maketin size bolca keyif vermesini dilerim. Modelmaster enamel boyalaryndan ben memnunum ancak ben boya tabancasy ve selülozik tiner kullanyyorum. Siz fyrça ile uygulayacaksanyz bence öncelikle nalbur yada in?aat malzemeleri satan ba?ka bir yerden kaliteli bir firmaya ait sentetik ve selülozik tiner alyn. Kullanaca?ynyz boyayy ayry kaplarda bu sentetik ve selülozik tinerlerle uygun kyvamda inceltin ve maketinizin çerçevesinden kopardy?ynyz i?e yaramayacak kysymlary ayry ayry boyayarak kar?yla?tyryn. Kullandy?ynyz tiner plasti?e zarar veriyormu yada boya plasti?e güzel tutunuyormu görmü? olursunuz. Ayny zamanda boyanyn hangi tinerde ne kadar sürede kurudu?unu da görmü? olup tam kurumayan boyada parmak izi byrakma sorunuyla da kar?yla?mamy? olursunuz.
Keyifli maketler dilerim.
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma