Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Malzemeler
 Modelsitesi Forumu : Ahşap Modeller : Malzemeler
Mesaj icon Konu: Airbrush - Türkiye'den mi, eBay'den mi? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ii.ps
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 22
Alıntı ii.ps Cevaplabullet Konu: Airbrush - Türkiye'den mi, eBay'den mi?
    Gönderim Zamanı: 13/05/2010 Saat 16:03
Selamlar,

20+ yyl sonra plastik virüsüm uyandy ve bir 1/32 Bf109 ile modellere geri döndüm.

Ben byrakty?ymda airbrushlar yeni yeni piyasaya çykyyordu; artyk her yerde ve çok uygun fiyatla bulunuyor.

Siz deneyimli arkada?lara sorum ?u: Fiyat konusu sakly olmak üzere airbrush malzememi (tabanca ve kompresör yani) Türkiye'den mi almaly yoksa eBay'den mi? Duydu?um kadaryyla Türkiye'deki model dükkancylary ben byrakty?ymdan beri iki santim yol katedememi?ler; hala ne teknik servis var ne garanti.

Cem.
IP
Atilla Güç
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 193
Alıntı Atilla Güç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/05/2010 Saat 17:24
Yyi günler, Cem bey. Tüm forumlarda tarty?ylmy? bir konuyu gündeme getirmi?siniz. Yurtiçinde hem uygun fiyat hem de çok iyi servis sa?layan airbrush saty?y yapan yerler var, hepsini forumlaryn sayfalarynda bulabilirsiniz. Ancak umuma açyk sorunuzdan sonra büyük ihtimalle buradan veya öm aracyly?y ile size ula?anlar olacaktyr. Benim kanaatimce uygun ?artlarda yurtiçinden hertürlü temin daha iyidir.

Düzenleyen Atilla Güç - 13/05/2010 Saat 17:27
IP
ii.ps
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
Alıntı ii.ps Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/05/2010 Saat 18:38
Atilla bey selamlar,

Bilgi için te?ekkürler. Servis konusu benim için özellikle önemli çünkü elimde bozuk kompresörle tamirci aramak istemiyorum.

Forumu biraz ara?tyrdym saty? yapan yer site veya adresi gözüme ili?medi. Biraz daha ara?tyrayym :)

Cem.

Düzenleyen ii.ps - 13/05/2010 Saat 18:38
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma