Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Malzemeler
 Modelsitesi Forumu : Genel : Malzemeler
Mesaj icon Konu: Parça aryyorum: 1/72 F-4 ve F/A-18 kanopi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
obican
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 23
Alıntı obican Cevaplabullet Konu: Parça aryyorum: 1/72 F-4 ve F/A-18 kanopi
    Gönderim Zamanı: 22/01/2010 Saat 09:20
Merhaba

Geçti?imiz günlerde elime bir takym modeller geçti, iki tanesinin kokpit camlary eksik. Biri Matchbox F-4 M/K, di?eri ise Italeri F/A-18 C/D. F-4 tahminen biraz zor olacak, kimsenin elinde fazla parça yoktur herhalde ama F/A-18 için umudum var çünkü kitten hem C hem D versiyonu için kanopiler çykyyor. Bu kiti yapmy? olup kullanmady?y versiyonun parçalaryny elinde tutan kimse var mydyr?

Te?ekkürler ?imdiden
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2435
Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22/01/2010 Saat 12:47
Matchbox camy nasyl vermi? bilemiyorum ama F-4 kanopilerini parçaly veren firmalaryn modellrini yapan insanlarda bazen oluyor. Birkaç ay önce ben de Esci içinn aramy?tym sa? olsun birkaç ki?iden cevap geldi. Yyi ?anslar.
Consume Ergo Sum
IP
Dragut
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 66
Alıntı Dragut Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23/01/2010 Saat 21:43
E?er maket kutularyny atmadyysanyz üzerindeki barkodu ve kitin özelliklerini ve istedi?iniz sorunlu parçayy yazarsanyz firma mutlaka gönderir.Özellikle Ytaleri bu konuda çok iyi yalnyz firmaya mesajynyzy Yngilizce yazyn Türkçe yazynca çeviri yapyp göndermeleri biraz uzun sürüyor.Cevap alyncaya kadar ysrarly olun mutlaka cevap yazyp eksik parçayy gönderirler.
IP
obican
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 23
Alıntı obican Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24/01/2010 Saat 04:35
E?er çykmazsa öyle yapaca?ym tahminen, ama kutudan zaten iki farkly versiyon için birer kanopi çykty?yny bildi?imden belki birisi daha ayny maketi yapmy?tyr ve kullanmady?y versiyonunki duruyordur diye ba?lyk açtym.

Matchbox kit de tahminen ?u an ba?ka bir firma tarafyndan üretiliyordur, onu da bir ara?tyrmak lazym Revell falan çyksa güzel olur ama çok da u?ra?asym da yok bir yandan i?te. Maketler havadan dü?tü, yaparsam yapmy? olmak için yapaca?ym, normalde sivil araç yapyyorum :)
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2435
Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25/01/2010 Saat 16:36
Matchbox Phantom üretilmiyor. Matchbox'un haklary Revell'de onlar da basynca berbat edip basyyorlar. Aslynda çok isteklisi de?ilseniz Phantom'a sulanabilirim.:]
Consume Ergo Sum
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04