Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Tayyareler
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Tayyareler
Mesaj icon Konu: F-15dj Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   4
Yazar Mesaj
Clumsy
Üye
Üye
Simge
Pervane Sever

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1379
Alıntı Clumsy Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 14:21
Levent bey;

Naçizane olarak almış olduğunuz derece için tebrik etmek isterim.
İşin doğrusu hiç de şaşırmamış olduğum bir sonuç; hatta ne yalan söyleyeyim tahmin etmiş olduğum bir sonuç.

Asıl önemlisi ise yazınızda belirtmiş olduğunuz maket yapımında önemli olan noktaları tekrar olarak hatırlatmanız.

Şahsen ben, bunun birisi tarafından daha farkedilip değeriyle maket yapmaya çalışıldığı için çok mutluyum.

Teşekkürler ve iyi maketler!
-Sorumluuu...
-Yok, yoook kesinlikle sorumlu değil canım. Olsa olsa ancak sorunlu olur!
-Peki o zaman. Sorunluuu...
IP
Ares
Admin Group
Admin Group
Simge

Gönderilenler: 3654
Alıntı Ares Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 14:23
Çorbada bir miktar tuzumuz varsa ne mutlu bize; öncelikle finiş akabinde derece için kutlarım. Bir sonraki modele karar verebildiniz mi? Bu gelişme eğrisiyle fazla ara vermeden devam etmek bir üst kategoride de kısa zamanda derece sahibi yapar sizi çünkü.
Ares
If you're in a fair fight, you didn't plan it properly...
IP
oy61
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1469
Alıntı oy61 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 16:32
Levent bey, öncelikle detaylarına özen göstererek bitirmiş olduğunuz güzel modeliniz sonrada katıldığınız yarışmada aldığınız derece için sizi tebrik ederim.
Hayat bos!!!
Öyleyse epoxi ile dolduralim       
IP
CErginbas
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1160
Alıntı CErginbas Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 18:17
    Levent Bey, yapmış olduğunuz modeli adım adım takip edip çok beğenenlerden biri de benim. Modelinize bakınca almış olduğunuz derecenin hakkedilmiş bir başarı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.     Almış olduğunuz derece için sizi kutlarım. Ayrıca detaylı çalışmanızı adım adım paylaştığınız ortaya sadece laf değil oldukça güzel bir eser çıkardığınız için size teşekkür etmek isterim.      

Üretime evet, polemige hayir!!!
IP
levburkara
Üye
Üye

Gönderilenler: 579
Alıntı levburkara Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 19:19
Cok cok sagolun gorusleriniz icin. Burda ve diger forumlarda aldigim yardimlarin cok buyuk katkisi var. Desteginiz inanin guc veriyor zorluklari asip modeli tamamlamam icin.

Elimde su an 1:48 Hase F-18F, ve postada oldugunu umdugum 1:48 Hobby Boss Tornado var. Bunlari bitirmeden yeni bir model yapmak istemiyorum cunku stoklama olsun istemiyorum. Ancak, nedense icimden Turk modeli yapmak geciyor. Acaba diyorum, kendime koydugum kurali cigneyip 48lik bir fantom veya f-16 mi yapsam?... F-4 ve F-16'nin avantaji, kisa sure once bu modelleri yapmistim ve az cok tecrubem var nerelere dikkat etmem konusunda. Bakalim... Kisa zamanda bir karar verecegim umarim.

Düzenleyen levburkara - 21/02/2010 Saat 19:21
IP
tozbek
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1151
Alıntı tozbek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 20:37
Ellerinize sağlık. Bir modelci arkadaşımız daha Türk modelciliğini yurtdışındaki organizasyonlarda başarıyla temsil etti ve çok güzel bir ödül aldı...

Yeni modellirinizi bekliyoruz. İyi çalışmalar,
Tolga

IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1206
Alıntı Rahmi K. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 20:53
Burak Bey tebrik ederim. Diğer arkadaşların da belirttiği gibi layık olduğu dereceyi kazanmış. Stok konusuna fazla takılmayın. Bu işin büyük bir bölümünü heves-gaz oluşturmakta. Hoşunuza giden maketleri alın gitsin. Elbet bir gün yaparsınız. Ayrıca aynı anda bir kaç maket yapmak da ayrı bir zevktir tavsiye ederim. Viper sevmediğim için direk fantom derim, ilerleyen günlerde fantom gazı gelebilir benden söylemesi ;)

IP
levburkara
Üye
Üye

Gönderilenler: 579
Alıntı levburkara Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24/02/2010 Saat 15:31
Cok sagolun. Ufuk Bey'le mesajlastiktan sonra bir 48lik Hsgw F-4E siparisi verdim. Turk SEA kamuflaji yapacagim. Yine de gelmesini beklerken bos durmayayim dedim. Dun gece F-18'e basladim bakalim. Gunden gune degisiyor aklimdaki planlar, bir yol tutturamadim hala :)
IP
<< Önceki Sayfa   4
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04