Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Tayyareler
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Tayyareler
Mesaj icon Konu: F-15dj Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   4
Yazar Mesaj
Clumsy
Üye
Üye
Simge
Pervane Sever

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1408
Alıntı Clumsy Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 14:21
Levent bey;

Naçizane olarak almy? oldu?unuz derece için tebrik etmek isterim.
Y?in do?rusu hiç de ?a?yrmamy? oldu?um bir sonuç; hatta ne yalan söyleyeyim tahmin etmi? oldu?um bir sonuç.

Asyl önemlisi ise yazynyzda belirtmi? oldu?unuz maket yapymynda önemli olan noktalary tekrar olarak hatyrlatmanyz.

?ahsen ben, bunun birisi tarafyndan daha farkedilip de?eriyle maket yapmaya çaly?yldy?y için çok mutluyum.

Te?ekkürler ve iyi maketler!
-Sorumluuu...
-Yok, yoook kesinlikle sorumlu de?il canym. Olsa olsa ancak sorunlu olur!
-Peki o zaman. Sorunluuu...
IP
Ares
Admin Group
Admin Group
Simge

Gönderilenler: 3654
Alıntı Ares Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 14:23
Çorbada bir miktar tuzumuz varsa ne mutlu bize; öncelikle fini? akabinde derece için kutlarym. Bir sonraki modele karar verebildiniz mi? Bu geli?me e?risiyle fazla ara vermeden devam etmek bir üst kategoride de kysa zamanda derece sahibi yapar sizi çünkü.
Ares
If you're in a fair fight, you didn't plan it properly...
IP
oy61
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1471
Alıntı oy61 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 16:32
Levent bey, öncelikle detaylaryna özen göstererek bitirmi? oldu?unuz güzel modeliniz sonrada katyldy?ynyz yary?mada aldy?ynyz derece için sizi tebrik ederim.
Hayat bos!!!
Öyleyse epoxi ile dolduralim       
IP
CErginbas
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1160
Alıntı CErginbas Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 18:17
    Levent Bey, yapmy? oldu?unuz modeli adym adym takip edip çok be?enenlerden biri de benim. Modelinize bakynca almy? oldu?unuz derecenin hakkedilmi? bir ba?ary oldu?unu rahatlykla söyleyebilirim.     Almy? oldu?unuz derece için sizi kutlarym. Ayryca detayly çaly?manyzy adym adym payla?ty?ynyz ortaya sadece laf de?il oldukça güzel bir eser çykardy?ynyz için size te?ekkür etmek isterim.      

Üretime evet, polemiğe hayır!!!
IP
levburkara
Üye
Üye

Gönderilenler: 579
Alıntı levburkara Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 19:19
Cok cok sagolun gorusleriniz icin. Burda ve diger forumlarda aldigim yardimlarin cok buyuk katkisi var. Desteginiz inanin guc veriyor zorluklari asip modeli tamamlamam icin.

Elimde su an 1:48 Hase F-18F, ve postada oldugunu umdugum 1:48 Hobby Boss Tornado var. Bunlari bitirmeden yeni bir model yapmak istemiyorum cunku stoklama olsun istemiyorum. Ancak, nedense icimden Turk modeli yapmak geciyor. Acaba diyorum, kendime koydugum kurali cigneyip 48lik bir fantom veya f-16 mi yapsam?... F-4 ve F-16'nin avantaji, kisa sure once bu modelleri yapmistim ve az cok tecrubem var nerelere dikkat etmem konusunda. Bakalim... Kisa zamanda bir karar verecegim umarim.

Düzenleyen levburkara - 21/02/2010 Saat 19:21
IP
tozbek
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1151
Alıntı tozbek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 20:37
Ellerinize sa?lyk. Bir modelci arkada?ymyz daha Türk modelcili?ini yurtdy?yndaki organizasyonlarda ba?aryyla temsil etti ve çok güzel bir ödül aldy...

Yeni modellirinizi bekliyoruz. Yyi çaly?malar,
Tolga

IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1212
Alıntı Rahmi K. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/02/2010 Saat 20:53
Burak Bey tebrik ederim. Di?er arkada?laryn da belirtti?i gibi layyk oldu?u dereceyi kazanmy?. Stok konusuna fazla takylmayyn. Bu i?in büyük bir bölümünü heves-gaz olu?turmakta. Ho?unuza giden maketleri alyn gitsin. Elbet bir gün yaparsynyz. Ayryca ayny anda bir kaç maket yapmak da ayry bir zevktir tavsiye ederim. Viper sevmedi?im için direk fantom derim, ilerleyen günlerde fantom gazy gelebilir benden söylemesi ;)

IP
levburkara
Üye
Üye

Gönderilenler: 579
Alıntı levburkara Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24/02/2010 Saat 15:31
Cok sagolun. Ufuk Bey'le mesajlastiktan sonra bir 48lik Hsgw F-4E siparisi verdim. Turk SEA kamuflaji yapacagim. Yine de gelmesini beklerken bos durmayayim dedim. Dun gece F-18'e basladim bakalim. Gunden gune degisiyor aklimdaki planlar, bir yol tutturamadim hala :)
IP
<< Önceki Sayfa   4
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04