Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Uçaklar
 Modelsitesi Forumu : Uzaktan Kumandalı Modeller : Uçaklar
Mesaj icon Konu: 1/8 ve 1/6 F-16 Boyama Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Salihbozd
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı Salihbozd Cevaplabullet Konu: 1/8 ve 1/6 F-16 Boyama
    Gönderim Zamanı: 28/12/2009 Saat 01:45
De?erli arkada?lar sitenize yeni üye oldum. Aslynda gerçekci olmak gerekirse, Sorunuma çözüm arady?ym için üye oldum. Bir ba?ka forumdan burayy tavsiye ettiler. Konunun nereye açylaca?yny bilmedi?im içinde direk root bölüme yazdym. Sorunuma gelince... Bende Jetlegent'in 1/8 ve 1/6 F-16 sy var. Bun modeller, bilmeyenler için söylüyorum uzaktan kumandaly jet motorlu uçaklardyr. Sizlerin günler belki haftalar harcayarak detaylandyrma çaly?malarynyz gibi bu modellerde de inanylmaz detaylara gitmek mümkün. Bana üstatlaryn yardymy lazym. Ynanyn boya i?inden zerre kadar anlamyyorum. Resimleri incelerseniz ne demek istedi?imi anlayacaksynyz. Bu efektleri verebilecek arkada?lar varmy? Uçak orjinalde kalyptan boyaly, üzerinde boyanacak daha do?rusu detaylandyrylacak yerler kalyptan ince çizikler ?eklinde mevcut.

Bu konuda bana ücreti mukabilinde yardymcy olabilecek, daha do?rusu rötü?lemeyi yapabilirim diyen *****lar benimle irtibata geçebilirlermi acaba? ?imdiden yardymlarynyz için te?ekkürler.

Y? Tel:0212 6895050 Dahili 1155
Mobil: 0532 2019670
e-mail: salih.bozdag@makel.com.tr
garanti olsun diye salihbozd@gmail adresinede gönderiniz ki, di?er mail adresinde malum, ?irket maili oldu?u için spam filtrelerine takylabilir.
Cevaplarynyzy heyecan ile bekliyor olaca?ym.

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide