Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: Coast Airbrush hakkynda Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
z_g_h
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 273
Alıntı z_g_h Cevaplabullet Konu: Coast Airbrush hakkynda
    Gönderim Zamanı: 17/12/2009 Saat 20:27
coastairbrush

Arkada?lar yukarydaki adresi duyan bilen varmydyr. Güvenilir bir sitemidir aly?veri? yapylyrmy uzakmy durulmaly. Gezinirken denk geldim. Kompresör ve badger renegade tabanca fiyaty toplam 400 liraya denk geliyor. Ayny kompresör ve ayny tabancayy türkiyeden alyrsak 600 liraya denk geliyor.

Yurtdy?yndan aly?veri? nasyl olur bilmiyorum shipping dedikleri nedir eve gelmiyorda biz biyerden mi alyyoruz kompresörü dy?arydan alynca giri?te problem olurmu.

Bu konulary bilenler varsa beni aydynlatyrlarsa sevinirim.

Düzenleyen z_g_h - 17/12/2009 Saat 20:29
IP
Boray
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 38
Alıntı Boray Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/12/2009 Saat 19:23
100$ üzeri aly?veri?lerin %50'den fazlasy gümrükte takylyr sanmyyorum geçice?ini :)
IP
ssgirit
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 181
Alıntı ssgirit Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/12/2009 Saat 22:58
Kompresor kesinlikle gecmez ve yasa geregi ithal de edemezsiniz.
Süleyman
modelciliğinize iyi bakınız yaşlanınca gerekli olacak
IP
Batur
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 759
Alıntı Batur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/12/2009 Saat 23:25
geçse ne olur,hatta o komprasörü para almayyp hediye etseler ne olur Süleyman abi,o makinanyn kaç kilo oldu?unu,içine koyacaklary kutunun hacmini ve bunu California'dan getirtmeye kalkty?ynyzda ne kadar navlun ödenece?ini bilen varmy acaba ???

IP
MORCHER
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 16
Alıntı MORCHER Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/12/2009 Saat 22:50
Sayyn Z_g_h,

Uzun zamandyr kompresör almak istedi?inizi ve almy? oldu?unuz kompresörü de aryzasyndan dolayy iade etti?inizi hatyrlyyorum. Yurt dy?yndan getirtece?iniz ürünlerin ebatlarynyn ve a?yrlyklarynyn az olmasy halinde az miktarda gönderi ücreti (Shipping) ödersiniz. Almak istedi?iniz kompresör ve airbrush yn shippin ücreti 200-250$ a?a?y olmaz. Zaten o sipari?inizi de %100 gümrü?e takylyr ekstradan da %30 gümrük bedeli ödemek zorunda kalyrysynyz. E?er Ystanbul'da iseniz Karaköy-Per?embe Pazary'na veya Perpa'ya gitmenizi tavsiye edebilirim, orada çok çe?itli kompresörler bulunmaktadyr.

Yyi modeller dilerim.

Okan
Bir mum başka bir mumu yakmayla kendi ışığından birşey kaybetmez.
IP
z_g_h
Üye
Üye

Alıntı z_g_h Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/12/2009 Saat 00:52
Orjinalini yazan: MORCHER

Sayyn Z_g_h,

Uzun zamandyr kompresör almak istedi?inizi ve almy? oldu?unuz kompresörü de aryzasyndan dolayy iade etti?inizi hatyrlyyorum. Yurt dy?yndan getirtece?iniz ürünlerin ebatlarynyn ve a?yrlyklarynyn az olmasy halinde az miktarda gönderi ücreti (Shipping) ödersiniz. Almak istedi?iniz kompresör ve airbrush yn shippin ücreti 200-250$ a?a?y olmaz. Zaten o sipari?inizi de %100 gümrü?e takylyr ekstradan da %30 gümrük bedeli ödemek zorunda kalyrysynyz. E?er Ystanbul'da iseniz Karaköy-Per?embe Pazary'na veya Perpa'ya gitmenizi tavsiye edebilirim, orada çok çe?itli kompresörler bulunmaktadyr.

Yyi modeller dilerim.

Okan

Evet o per?embe pazary konusunu bende duydum. Ystanbula gidi?lerimde pek fyrsat olmuyor ama ilk gidi?imde o fyrsaty yaratycam. Per?embe pazarynyn hemen giri?inde solda felix kompresör satan biyer varmy? ona bi bakycam artyk illallah demi? durumdayym. Hiç almamy? olsam yine iyi olurdumda alyp geri göndermek fena koydu açykçasy.
IP
ssgirit
Üye
Üye
Simge

Alıntı ssgirit Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/12/2009 Saat 19:55
Batur sana katiliyorum ama biri tutar para benim degilmi , getirtirim der sonra tatsiz yazismalar olusur. Ben sadece olasilik yonunden yazdim yoksa bu hacimdeki malzeme nin getirtilmesi avrupadan bile olsa cok masraflidir.
Z_G_H a onerim eger garantisi varsa 600TL ye belittigi seti almasidir. Kalite her zaman parasini oder.
Süleyman
IP
z_g_h
Üye
Üye

Alıntı z_g_h Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/12/2009 Saat 20:39

Arkada?lar ben resimde görüldü?ü gibi shipping free diye bedava gelicek zannettim navlum ücretini falan bilmiyordum. Neyse hepinize yardymynyz için te?ekkür ederim.
IP
Batur
Üye
Üye
Simge

Alıntı Batur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/12/2009 Saat 21:11
navlun ücreti yokmu? gerçekten...48 ülkeye bedava gönderiyoruz diyo adamlar...10 kilo olsa kutusunun kaplayaca?y yer falan,en az 200-250 dolar ta?yma ücreti olmasy lazym...artyk nasy oluyosa,gelen birinemi rica ediyolar acaba ?unuda götürürmüsün diye,anlamadym pek...
IP
ssgirit
Üye
Üye
Simge

Alıntı ssgirit Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/12/2009 Saat 21:11
Batur. keske oyle olsaydi. bahsettigi 48 amerikan eyaleti, ayrica bedava degil %7 bedel aliyorlar. uluslararasi yukleme icin ise asagidaki notu koymuslar.
Our shopping cart is currently not capable of accurately calculating international postage or shipping charges yani hesap yapmadigini bildiriyor. notun devaminda fiyat FEDEX den gelince gondeilecegi yaziyor.
Süleyman
IP
Batur
Üye
Üye
Simge

Alıntı Batur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/12/2009 Saat 21:53
zaten aklym almamy?ty,olacak i? de?il çünkü.adamlaryn eyaletlerini ülke olarak tercüme etmemde ayryca e?lenceli olmu?..
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide