Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: 22. Türkiye Plastik Model Uçak Yary?masy ardyndan Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   3 Sonraki >>
Yazar Mesaj
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2436
Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17/11/2009 Saat 15:32
Orjinalini yazan: tozbek

....Hakaret olmady?y sürece ki Arkut'un yazdyklarynda ben bir hakaret görmedim, insanlar katylyr, katylmaz. Söyleyecekleri olan gelir yazar....

Ki ben sanki tersi bir durum hatyrlar gibiyim...Sanki birileri savunmasy istenen ki?iyi evinden arayyp telefonda pek muhterem kelimeler sarfetmi?ti gibi kalmy? hafyzamyn bir yerlerinde...Savunma isteyen birileri miydi acaba bu fiili uygulayanlar...sanki? Yanylyyor da olabilirim, kimseyi töhmet altynda byrakmy? olmayayym:}
Consume Ergo Sum
IP
onurku
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 440
Alıntı onurku Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17/11/2009 Saat 15:55
Ben demi?tim Arkut'a "o kadar iyi maketler yapma gün gelir çatlar birileri" diye ama dinletemedim.
IP
Tora Tora Tora
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 62
Alıntı Tora Tora Tora Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17/11/2009 Saat 18:06
Yary?mayy düzenleyen Havacylyk Müzesi oldu?una göre ihmpmuk neden Arkut'tan savunma istiyor. Yary?maya katylan ve hatta derece alan bir modelci olarak Arkut kalitenin dü?tü?üne dair fikirlerini belirtmi?. Müzeden bir yetkili arayyp hayyrdyr neden memnun de?ilsiniz diye sorabilir ki bu gayet do?al kar?ylanabilir buna da savunma de?il görü? aly? veri?i denir. Zaten jüri üyesi olarak Süleyman A?bi de kalite konusunda bir problem oldu?unu yapty?y konu?mada belirtti?ini yazmy?. Demekki problem yok demek yanly? bir yakla?ym. Tabi her zamanki ki izlenen yol hataly. Arkuttan savunma al modelcili?i geli?tir. Ke?ke olay o kadar basit olsada hepimiz gidip gönüllü olarak savunmamyzy versek acaba bunun modelcili?e bir faydasy olurmu??
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/11/2009 Saat 12:53
Bence Arkut da kendisinden savunma isteyenlerden savunma istesin:P Ya da "en iyi savunma saldyrydyr" diyip ta?/sopa yöntemi islesin. Bence biz maket'i byrakyp birbirimizi yykalym, hani tarihimizde en övündü?ümüz kavramlardan birindeki gibi( 16 devlet kurup hiç birini ba?kasyna yyktyrmamak hani.) ...Vazgeçtim ben bunu yazmayayym, ?imdi ciddiye alacak kadar bunak biri çykar... Bu yazy yoooo??... bu yazy yoooo??.... bu senin süper egon....
Consume Ergo Sum
IP
idris
Üye
Üye

Gönderilenler: 3861
Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/11/2009 Saat 13:52
Arkut un üyesi olmady?y 22 ki?ilik kulübün yönetimine "onlarca" ?ikayet gelmi? colican.
Bu sitenin 3000 e yakyn üyesinden sana ne gelir acaba diye mi dü?ündün
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/11/2009 Saat 14:05
Dü?ünmedim, ?u noktadan itibaren dü?ünebilirim....nçt vaz geçtim çok yorucu, ba?ym a?rydy. Ben maket yapamamaya devam edeyim en temizi.
Consume Ergo Sum
IP
Clio172
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 511
Alıntı Clio172 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/11/2009 Saat 16:39
Ben e?er ki bir yary?maya ya da etkinli?e katylyrsam hiç çekinmeden "kral çyplak" derim arkada?. Kimseyi tanymyyorum nasyl olsa. Mecbur da de?ilim tanymaya.

Gerek 30 senelik statik-dinamik model, gerek 35 senelik amatör spor hayatymda, düzenlenen organizasyonlarda uygulanan çifte standartlary çok gördüm ve hiçbir zaman sessiz kalmadym...

"Ahan çykty bi tane!" demeyin. E?itim, kültür, hayat felsefesi, meslek icaby çok hibar bir dille de yazabilirdim bunlary ancak uyary-ceza ya da herneyse nasylsa kaçynylmaz :).

Düzenleyen Clio172 - 18/11/2009 Saat 16:45
Hakan Yalcinkaya
M-41 "Bulldog", M-36 "Jackson" R.I.P. (2002-2011)
IP
Captainairbus
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 701
Alıntı Captainairbus Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/11/2009 Saat 09:47
Yapty?ynyz i?ten aldy?ynyz keyfe bakyn, sizin için en güzeli kendi maketinizdir unutmayyn. Yary?ma manty?yny da silip sadece katylymcy olmanyn orada bulunmanyn dahi çok keyifli oldu?unu unutmayyn.
Sanmayyn ki Türkiye'de sadece yary?maya katylan kadar maketci var. Forumlara üye olmayan bir makedini dahi piyasaya çykarmamy? insanlar var. Onlar da bu i?ten bizim kadar keyif alyyorlar.
Hani üzüm yiyelim ba?cyyla u?ra?mayyn derler ya,
ex copilot.
IP
Clumsy
Üye
Üye
Simge
Pervane Sever

Gönderilenler: 1408
Alıntı Clumsy Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/11/2009 Saat 11:14
Orjinalini yazan: Jolly Roger

Ki ben sanki tersi bir durum hatyrlar gibiyim...Sanki birileri savunmasy istenen ki?iyi evinden arayyp telefonda pek muhterem kelimeler sarfetmi?ti gibi kalmy? hafyzamyn bir yerlerinde...

Bir arkada?ymyzyn, daha geçen gün ba?yna gelenlerden sonra ben telefonla yyrtty?yma ?ükredeyim.

Anlamak çok zor!
-Sorumluuu...
-Yok, yoook kesinlikle sorumlu de?il canym. Olsa olsa ancak sorunlu olur!
-Peki o zaman. Sorunluuu...
IP
ardeth
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1368
Alıntı ardeth Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/11/2009 Saat 14:44
Telefonla aramak my???pek muhterem kelimeler sarfetmek mi??? yok daha neler.... inanylacak gibi de?il...Modelciler mafyasy my var artyk??? vay halimize...
Bu dünya fanidir sakyn aldanma, ma?rur olup tac-ü tahta dayanma, yedi iklim benim deyu güvenme...
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2741
Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/11/2009 Saat 15:01
Sizi hiç aramadylar my Aygün Bey? Modelcinin modelciyi aramasy, tehdit etmesi, muhterem kelimeler sarfetmesi, imalarda bulunmasy belli ba?ly her modelcinin ba?yna gelmi?tir diye dü?ünmekteydim...
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
"Tutmayyn küçük eni?teyi!"
IP
idris
Üye
Üye

Gönderilenler: 3861
Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/11/2009 Saat 15:42
Devir de?i?ti artyk.
?imdi ana avrat küfredip saldyrmak moda.Saldyrmak derken fiili olarak saldyrmaktan bahsediyorum.Ender bi durum yani.
IP
onurku
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 440
Alıntı onurku Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/11/2009 Saat 22:15
Böyle modalar da my türedi? Gerçi her model yapan insan kaliteli davrany?lar sergileyecek, adam gibi adam olacak diye bir kural yok ama ne bileyim modelci olunca biraz daha ümitli oluyor insan.
IP
Clio172
Üye
Üye
Simge

Alıntı Clio172 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20/11/2009 Saat 23:29
Bu gibi durumlarda ne yapyyoruz, elimizde pipomuz ve airbrushymyz, üzerimizde röpte?ambrymyzla rakip modelciyi elit bir ?ekilde satranç oynamaya davet ediyoruz tabi....
Hakan Yalcinkaya
IP
nezih
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1077
Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/11/2009 Saat 01:46
radikal yakla?yyor ve liebstandarte yi tekrar kurmayy öneriyorum :PPP

Düzenleyen nezih - 21/11/2009 Saat 01:56
IP
ardeth
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1368
Alıntı ardeth Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/11/2009 Saat 08:26
Klavye delikanlyly?y olarak nitelendiriyorum bu gibi durumlary.
Bu dünya fanidir sakyn aldanma, ma?rur olup tac-ü tahta dayanma, yedi iklim benim deyu güvenme...
IP
KaanX
Admin Group
Admin Group
Simge

Gönderilenler: 883
Alıntı KaanX Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/11/2009 Saat 09:03
Ahaha süper. Yyi ki önce yary?malara katylmayy, sonra da maket yapmayy byrakmy?ym. Kafam rahat :)
Yeminli modelci
IP
Clio172
Üye
Üye
Simge

Alıntı Clio172 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21/11/2009 Saat 11:14
Uçurtma uçurmak için çayyrlara kaçsanda 1913 senesindeki bilmemnenin bilmemne rengini bulan adam seni mi bulamayacak KaanX efendi?
Hakan Yalcinkaya
IP
<< Önceki Sayfa   3 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04