Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Haberler
 Modelsitesi Forumu : Duyuru ve Uyarılar : Haberler
Mesaj icon Konu: AÇILI?....(tüm modelcilere...)(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
F-4 E
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1077
bullet Konu: AÇILI?....(tüm modelcilere...)
    Gönderim Zamanı: 27/03/2008 Saat 19:05
de?erli modelci dostlar,Türkiye de ilk defa bir model firmasynyn modelcilere hizmet için hazyrlady?y ATÖLYE Ankara da 29 Mart Cumartesi günü saat 12 de açylyyor.HOBBY TIME ATÖLYE açyly?yna bütün modelcileri bekliyoruz.
Yrtibat Tel: 0 312 438 40 31
Bizlerde zaman zaman Ystanbul lu modelciler olarak Ankara ya gelip atölyede e?itim çaly?malaryna katylaca?ymyzy bir borç biliriz.
Bu haberi vermek herkese nasip olmaz...hem sevindim,hemde Ankara ly modelciler adyna üzüldüm.
kalyn sa?lycakla....
IP
Toughbeard
Moderator Group
Moderator Group
Simge

Gönderilenler: 405
bullet Gönderim Zamanı: 27/03/2008 Saat 21:53
atölye derken, e?itim mi yolsa çaly?acak mekan anlamyndamy? Güzide Türkçemiz sa?olsun.
Ne zamanlar açyk olacak?
Toughbeard

--------------------------
"Even Impossible says I M Possible" - Internetten alinti
IP
F-4 E
Üye
Üye

bullet Gönderim Zamanı: 27/03/2008 Saat 22:01
e?itim olacak Serdar karde?....tel ile irtibata geçer durumu ö?renebilirsin....
IP
Toughbeard
Moderator Group
Moderator Group
Simge

Gönderilenler: 405
bullet Gönderim Zamanı: 27/03/2008 Saat 22:07
ooo tamam :)

Ankara'ya gidince kesin rahatsyz ederim ben U?ur'u ?imdi...

Toughbeard

--------------------------
"Even Impossible says I M Possible" - Internetten alinti
IP
F-4 E
Üye
Üye

bullet Gönderim Zamanı: 27/03/2008 Saat 22:09
zaten bizleri 4 gözle bekliyor merak etme...
IP
judas
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 772
bullet Gönderim Zamanı: 27/03/2008 Saat 22:25
Orjinalini yazan: F-4 E

hemde Ankara ly modelciler adyna üzüldüm.

Yzzet abi sen Ankaraly modelciler adyna üzülme hiç, orada sergi yapacagyz açyly? günü, daha ne yapalym. :))
IP
F-4 E
Üye
Üye

bullet Gönderim Zamanı: 27/03/2008 Saat 22:29
eyvallah Ayhan karde?.....ama 2 gün kalmy? ?imdimi söylenir ya...:-)   bizde gelmek isterdik valla...dur bakalym....kolay gelsin sana
IP
judas
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 772
bullet Gönderim Zamanı: 27/03/2008 Saat 22:31
Yzzet abi 10 gün önce duyurusunu yapmy?tym ama gözden kaçmy? demek ki. :)

Kolay gelsin

http://www.modelsitesi.com/forum2/forum_posts.asp?TID=5391
IP
F-4 E
Üye
Üye

bullet Gönderim Zamanı: 27/03/2008 Saat 22:38
bunu biliyoruz Ayhan karde?(ki senin açty?yn topik ile bu topi?in arasynda ba?da?yr bir alaka yok).Ancak Hobby Time yn orda esamesi yokta onun için.Bizde reklamyny yapalym dedik o zaman:-).......sanada kolay gelsin...

Düzenleyen F-4 E - 27/03/2008 Saat 23:43
IP
Metin TÜRKO?LU
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 435
bullet Gönderim Zamanı: 28/03/2008 Saat 01:06
Orjinalini yazan: F-4 E

de?erli modelci dostlar,Türkiye de ilk defa bir model firmasynyn modelcilere hizmet için hazyrlady?y ATÖLYE Ankara da 29 Mart Cumartesi günü saat 12 de açylyyor.HOBBY TIME ATÖLYE açyly?yna bütün modelcileri bekliyoruz.
Yrtibat Tel: 0 312 438 40 31
Bizlerde zaman zaman Ystanbul lu modelciler olarak Ankara ya gelip atölyede e?itim çaly?malaryna katylaca?ymyzy bir borç biliriz.
Bu haberi vermek herkese nasip olmaz...hem sevindim,hemde Ankara ly modelciler adyna üzüldüm.
kalyn sa?lycakla....

(HOBBYTIME'yn) düzenlemi? oldu?u Model Day'e ve atölye açyly?yna destek vermek için ANKARA'ly modelciler ellerinden gelen deste?i o gün vereceklerdir zannediyorum.(En azyndan modelcileri birle?tirmek adyna)
Sizin bu konuda, biz ANKARA'ly modelciler adyna(Ankara'ly oldu?um için söylüyorum) neden üzüldü?ünüzü anlayamadym açykçasy?
Ankara'da modelle ilgilenen bir kaç ki?i oldu?unu sanmyyorum, modelle u?ra?an ve ilgilenen ki?ilerde zaten desteklerini, 29 Mart'ta, bu organizasyona katylarak göstereceklerdir (en azyndan ben öyle umuyorum).
E?er, üzüntünüzün nedeni atölyenin, açyly? tarihinin duyurulmamasy içinse, hiçbir ANKARA'ly modelcinin bu tarihi bildirmek gibi bir zorunlulu?u yoktur diye dü?ünüyorum. Keza Hobbytime, kendi atölyesinin açyly? tarihini, 26.03.2008'de, kendi sitesi üzerinden duyurmu?tur(yani bugün ö?le saatlerinde).

Zira bunu Ankara'ly, Ystanbul'lu, Yzmir'li diye ayyrarakta, modelcileri, sanki bölgesel bir olu?um içerisindeymi? gibi algylamanyzada, ben bir modelci olarak üzüldüm do?rusu!

Tekrar bir hatyrlatma, 29 Mart Cumartesi günü Ystanbul ve Ankara'da yapylacak olan (MODEL DAY'e), katylym sa?layabilecek tüm modelciler, desteklerini bu tarz organizasyonlara göstersin lütfen.

SAYGILAR
Küçük ?eylere fazla önem verenler ellerinden büyük ?eyler gelmeyenlerdir. EFLATUN
IP
obernbayern
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 140
bullet Gönderim Zamanı: 28/03/2008 Saat 14:07
Yzzet abi,
Ayhan ve Metin abilerime katylmakla beraber eklemek isterim, bizler zaten orada bir organizasyon yapycaz. Model Day ile ayny güne denk gelmesi zaten bizlerin çabasy ile oldu. Hem Plasticbattle hemde Ankara Maket Toplulu?u bu atölye ile ilgili 29 mart için syky bir çaly?ma yapmakta, o gün ve daha sonrasy için projeleri Hobbytime yn sitesinden arzu eden herkes takip edebilir.
Ayryyetten tüm modelci arkada?larymyzyn bu tarz aktivitelere katylmasy ve desteklemesini bekliyoruz.Herkese iyi günler dilerim. Kalyn sa?lycakla...
2.stabsbattalion, 8.kompanie,Grossdeutschland ! Leutnant Kurt Müller ! www.reenactingturkey.net
IP
tulgen
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 157
bullet Gönderim Zamanı: 28/03/2008 Saat 16:17
Orjinalini yazan: obernbayern

Yzzet abi,
Ayhan ve Metin abilerime katylmakla beraber eklemek isterim, bizler zaten orada bir organizasyon yapycaz. Model Day ile ayny güne denk gelmesi zaten bizlerin çabasy ile oldu. Hem Plasticbattle hemde Ankara Maket Toplulu?u bu atölye ile ilgili 29 mart için syky bir çaly?ma yapmakta, o gün ve daha sonrasy için projeleri Hobbytime yn sitesinden arzu eden herkes takip edebilir.
Ayryyetten tüm modelci arkada?larymyzyn bu tarz aktivitelere katylmasy ve desteklemesini bekliyoruz.Herkese iyi günler dilerim. Kalyn sa?lycakla...

Böyle bir etkinli?e modelleriyle katylan tüm arkada?lara te?ekkürü haketse de bence bu i? için esas "çabalayan"

- ModelDay Türkiye aya?yny ba?latan ve yürüten Özkan Türker

-ModelDay Ankara aya?y için yo?un çaba gösteren ve organizasyonun ba? sorumlusu Ayhan Toplu

- Sadece plastik modelcilere yönelik de?il, trencilere ve RCcilere de böyle bir imkany sa?lamayy bir süredir dü?ünen ve planlayan, ModelDay' e yeti?tirmek için çabalayyp yeti?tiren U?ur Akman

esas te?ekkür edilmesi gereken kimselerdir. ModelDay ile ayny güne denk gelmesi esas U?ur Akman ve Ayhan Toplu'nun çabalary ile olmu?tur.
IP
F-4 E
Üye
Üye

bullet Gönderim Zamanı: 28/03/2008 Saat 17:34
benim sadece atölye açyly?y ile ilgili yapty?ym duyuru ne yazykki ba?ka yönlere saptyryldy.Ben sadece sevgili U?ur Akman yn bize vermi? oldu?u onay ile bu ilany buraya koyduk.Tek eksik Ayhanyn vermi? oldu?u adreste Hobby Time isminin geçmemesi.Bizde reklamyny yapalym dedik.Olay bundan ibarettir.Eme?i geçenlere te?ekkürlerimizi bir defa daha sunmak isterim.
Metin bey efendi size U?ur Akman karde?im gerekli cevaby verecektir konu ile ilgili....
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide