Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Figür
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Figür
Mesaj icon Konu: Kazak askeri Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
sadak ta?yyycy
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 440
Alıntı sadak ta?yyycy Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/02/2008 Saat 13:37
Orjinalini yazan: Jolly Roger

Aaa pardon. Ben mesajyn yarysyny yok etmi?im. ?öyle devam edecekti: "...1/35lerde "ink" ve/veya tozpastel denediniz mi? Faideli olabiliyor". Tekrar özür dilerim.

Yalym bey ekleme yapaca?ym izninizle, Tüpte satylan akrilik boya ilede yykama yapylabilir.(Tavsiye edilir.)
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2435
Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/02/2008 Saat 13:38
Rica ederim, buyrun.
Consume Ergo Sum
IP
Atilla Güç
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 193
Alıntı Atilla Güç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/02/2008 Saat 14:28
Orjinalini yazan: zwan

Sevgili Levent, 54 mm veya 1/35 gibi küçük figürlerde, ya?lyboya silme yöntemi gerçekten zor ve gereksiz. 54 mm' lerde benim yöntemim tamamen akrilik boyama ve tonlama.E?er mümkün olabilirse, Özkan Türker'in düzenledi?i ve destek verdi?i 29 Mart Model Günü' nde komple akrilik boyama ve tonlama, komple ya?lyboya boyama ve tonlama hakkynda bir sunum yapmayy dü?ünüyorum. Ayryca kameraya çekme imkanymyz olursa da, bu çaly?malary kendi sitemde yayynlayaca?ym.

Selamlar

Sevgili Ragyp, lütfen birisi görüntülesin ve sitenizde yayynlayyn mümkünse, bizlere de ula?masyny çok istiyorum ve rica ediyorum bu çaly?manyn. Saygylar, sevgiler
IP
zwan
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 204
Alıntı zwan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/02/2008 Saat 14:53
Levent ve Atilla karde?ler, 29 mart' ta sunum olmasa bile, figür boyama konusunda çe?itli videolar çekip siteme ekleyece?im. Hatta boyamadan ba?ka; metal figür toplama, tesfiye, montaj ve malzeme tanytymy gibi videolar da çekmek istiyorum. Bizleri gaza getiren Yzzet abiye de buradan te?ekkür etmek istiyorum.

Selamlar
IP
jacko
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 208
Alıntı jacko Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/02/2008 Saat 16:18
Bu görüntülü anlatymyn çok ba?aryly olaca?yny dü?ünüyorum. Ragyp bey sizden ricam kendi sitenize koymak dy?ynda uluslararasy payla?ym sitelerine örne?in youtube'da bu videonuzu göndermeniz nezaman bir arama yapsak japon çykyyor kar?ymyza. Bu i?e gönül vermeye çay?an ama bizim model sitelerimizi bilmeyen insanlarada bir referans olur dü?üncesindeyim tabiki takdir size ait benimkisi sadece öneri.Bu arada figürcüleri bu denli co?turan sürekli yeni eserlerini buradan bizlerle payla?an Yzzet beye de te?ekkür ediyorum
Saygylar...
IP
tozbek
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1151
Alıntı tozbek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/02/2008 Saat 17:14
Biri kamera my dedi???
Elimizden geleni yaparyz...

Düzenleyen tozbek - 08/02/2008 Saat 17:14
IP
F-4E
Üye
Üye

Gönderilenler: 1158
Alıntı F-4E Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08/02/2008 Saat 18:29
dostlar,ba?tan beri dedim ya her ?ey Ufu?un sayesinde geli?ti.Yine onun sayesinde,bende gaza gelerek etraflyca bir uygulama yapalym dedik.Hepsi bu..Nitekim burdan vede özelden aldy?ym mesajlar beni son derece mutlu etti.En azyndan figürle ilgilenmeyen modelci arkada?larynda dikkatini çekmi? olacakki hiç ummady?ym dostlary figürle ilgilenmi? olmaya ba?lamalary beni son derece sevindirdi.
Burdan sevgili Ragyp ada te?ekkür edelim.Söylemi? oldu?u uygulamaly figür çaly?malaryny kesinlikle kaçyrmamanyzy öneririm.Ne yapyp edin bu çaly?mayy mutlaka görün derim.Özellikle Ystanbulda ikamet eden modelci dostlaryn bu uygulamayy canly olarak görmelerini tavsiye ederim.Sonuç olarak bugüne kadar her tür model yapmaya çaly?tym.Ama ilk göz a?rym Tanklar ve figürlerin yeri bende bir ba?kadyr.Ynanmyyacaksynyz ama bu ya?tan sonra tekrardan tanklary ba?ladym toplamaya...
Hepinize selam ve sevgilerimle....
Yine tekrar yazmakta fayda görüyorum...büyüklerine saygy gösteren,küçüklerinede sevgi ile yakla?an her modelci benim can dostumdur.
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04