Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Bilim Kurgu
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Bilim Kurgu
Mesaj icon Konu: Bilim Kurgu'da ne kadar sykynty var de?il mi? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
lterlemez
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 303
Alıntı lterlemez Cevaplabullet Konu: Bilim Kurgu'da ne kadar sykynty var de?il mi?
    Gönderim Zamanı: 11/08/2007 Saat 21:32
Benim piyasa taramamda my bir sykynty yoksa gerçekten öyle mi bilemiyorum. Ya çok büyük ölçekli yada easy kit denen türde bilim kurgu maketleri var. Acaba halen güncel konular olmasyndan my kaynaklanyyor? Örne?in Yyldyz Sava?larynyn, Galactica'nyn kullanym haklarynyn güncel olmasynda my kaynaklanyyor?
Adriano Guisebbe Lentini
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2741
Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11/08/2007 Saat 21:58
Taramalarynyza yurtdy?y piyasalar da dahil mi? Bahsetti?iniz iki serinin de yurtdy?ynda maketleri bulunabiliyor, plastik enjeksiyon kitlerden resin kitlere göre bir çok çe?it, çok farkly fiyat aralyklarynda var. Bunlaryn ço?u ne yazyk ki yurdumuzun yakynyndan bile geçmiyor...

"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
"Tutmayyn küçük eni?teyi!"
IP
ardeth
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1368
Alıntı ardeth Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/08/2007 Saat 07:03
Açykçasy bilim kurgu açysyndan yurtdy?ynda çok çe?itli modeller bulunuyor. Galactica ve Star Wars dy?ynda di?er pekçok popüler bilim kurgu yapymynda kullanylan araçlaryn modelleri yurtdy?ynda mevcut. Ancak tabii ülkemize genel itibariyle belli ba?ly markalar getiriliyor bu markalarda da bilim kurgu alternatifleri oldukça synyrly. Bunlaryn ba?ynda da Revell ve AMT-ERTL geliyor. Geçenlerde Revell'e Yeni Galactica modelleriyle ilgili bir email attym. Seneye çykartmayy dü?ündükleri ürünler içerisine alabileceklerini belirttiler. Bunun yany syra bazy sitelerde gördü?üm kadaryyla Revell eski Galactica monogram kitlerini daha geli?tirilmi? bir ?ekilde Eylül-Ekim aylarynda çykartmaya hazyrlanyyor. ?ayet bu gerçekle?irse artyk bir tek geriye bunlaryn ADORE tarafyndan buraya getirilmesi kalyyor.:)
Bu dünya fanidir sakyn aldanma, ma?rur olup tac-ü tahta dayanma, yedi iklim benim deyu güvenme...
IP
istatistik
Üye
Üye

Gönderilenler: 142
Alıntı istatistik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/08/2007 Saat 11:53
Arkada?lar merhaba. Ben hep bir Robotech VF yapmak istedim Guardian modunda ama hiç bulamadym. Türkiye'de bulunmaz my bunlardan?
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2435
Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12/08/2007 Saat 18:40
Türkiye'de hiç rastlady?ymy hatyrlamyyorum ancak HLJ.com'da bulabilirsiniz tahminimce. Ki getirtmek Ankara'dan Ystanbul'a bir?ey getirtmekten neredeyse daha kolay. Bir ?ansynyzy deneyin derim.
Consume Ergo Sum
IP
istatistik
Üye
Üye

Gönderilenler: 142
Alıntı istatistik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/08/2007 Saat 09:27
Te?ekkürler bilgi için.. :)
IP
Unbreakable
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı Unbreakable Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28/04/2010 Saat 12:24
www.bigbadtoystore.com'da Gundam ve Macross modelleri var. Oldukça güvenilir bir site.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide