Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: 164YTL ye aldy?ym uçak gemisi(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
bayanmaket
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 10
bullet Konu: 164YTL ye aldy?ym uçak gemisi
    Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 17:40
Arkada?lar geçen hafta Yzmir Carrefourdan 164 YTL ye USS Enterprise (Revell Marka). Ayny ürün gördümki ****** sitesnde 119YTL. Maket almadan bu siteye bakmanyzy öneririm. Maket fiyatlary gibi boya ve di?er aksesuar fiyatlary da piyasaya nazaran çok iyi.

Düzenleyen Ares - 14/02/2007 Saat 00:20
IP
Burak
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1559
bullet Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 18:49
:)

öncelikle geçmi? olsun.bi?eyi almadan önce eni konu ara?tyrmakta fayda var.biraz daha tecrübelendikten sonra her?eyi en ucuza nerde bulca?nyzy bilirsiniz zaten.

fiyatyndan emin olamady?nyz ürünleri sorarsanyz en ucuza nasyl tedarik edebilce?nizi ben ve pek çok arkada? size anlatabiliriz.

zaten piyasa fiyatlary bu bahsetti?iniz sitedeki gibi.ama esas i?i maket satmak olmayan pek çok yer maketleri fai? fiyatlarla satyyor malesef.

görü?mek üzere..

Düzenleyen Burak - 10/02/2007 Saat 18:54
IP
bayanmaket
Yeni Üye
Yeni Üye

bullet Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 19:38
Ben bikaç gündür ara?tyryyorum.***********fiyatlary en iyi site gibi geldi bana.Buradan aly?veri? yapmayy dü?ünüyorum.Sizin daha uygun fiyatlarla satan, önerebilece?iniz yer var my?Te?ekkürler.

IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1212
bullet Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 19:42
Ben pek bi avantajyny göremedim. Di?er sitelerle ayny fiyata satyyor. Üstelik taksit veya nakit indirimi gibi seçenekler de yok. Bir kaç ürün de Adore'nin eski liste fiyaty veya artyk Adore'de bile olmayan ürünler. Aldy?ynyz takdirde ba?ynyz a?ryyabilir. Ben de sizi uyarayym.

Ana sayfadan dükkanlar bölümüne bir bakyn isterseniz. Forumda aly?veri? siteleri vb. aratma yaparsanyz çe?itli linklere de ula?abilirsiniz.

Düzenleyen akhilleus - 10/02/2007 Saat 19:44

IP
bayanmaket
Yeni Üye
Yeni Üye

bullet Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 21:35
Adoreye baktym. Benim bahsetti?im model 125ytl,6 ytl fiyat avantajy var.***********dan bugün F-16 modeli aldym.Telefonla aradylar,sipari?i 18:00 den sonra verdi?im için kargonun pazartesiye sarkaca?yny söylediler.?imdilik i?ler iyi.Sonuçtan haber edece?im.

IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1212
bullet Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 21:43
Orjinalini yazan: bayanmaket

Sonuçtan haber edece?im.

Aldy?ynyz modellerin yapym a?amasy ve bitmi? foto?raflaryny ben de 'merakla' bekleyece?im...

IP
bayanmaket
Yeni Üye
Yeni Üye

bullet Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 21:52
Yn?aallah gelsin de,tabi ki resmini atarym.
IP
Onur
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 241
bullet Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 23:26
Küçük bi not; Carrefour'dan aldy?ynyz bi ürünü 15 gün içinde iade edebilirisiniz, de?i?tirebilirisiniz, Kozyata?y Carrefour'da "Neden" diye sormuyolar bile, direkt geri alyp paranyzy iade ediyolar....

Düzenleyen Onur - 10/02/2007 Saat 23:27
IP
bayanmaket
Yeni Üye
Yeni Üye

bullet Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 23:46
Çok te?ekkürler.Paketi attym,yine de bi u?rayaca?ym.
IP
Onur
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 241
bullet Gönderim Zamanı: 11/02/2007 Saat 00:03
Kutusu veya fi?i yoksa iade kabul edeceklerini pek sanmyyorum..
IP
Terminatör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 220
bullet Gönderim Zamanı: 13/02/2007 Saat 12:55

Özür dileyerek ba?lamak istiyorum,?una inanyrymki bir modelci maketi bitmeden kutuyu atmaz,sizin maketiniz 1/350 ölçekli baya?y büyük bir maket içindekilerini, ozaman nereye koydunuz ? buna inanmak mümkün de?il,Ystanbul'da birçok bölgede carrefour ma?zalary var hiç birinde revell ürünlerini görmedim ve çeli?kiye dü?tüm, bence siz pilotpazaryn reklamyny yapyyorsunuz bu sitedeki tüm modelciler iyi bilirler maketlerin nereden ve ne fiyatta oldu?unu,ben sizin modelci oldu?unuza bile inanmyyorum biraz gerçekci olun, sizler sitenizde gerçek ve sanal uçu? yapan pilotlara malzeme satyyorsunuz,e?er bizlere yardymcy olmak istiyorsanyz fiyatlary biraz indirin %30 larla maket satamazsynyz ancak %15 veya %20 lerle satarsanyz bizlere yardymcy olursunuz Müzede bahseti?iniz maket 90 YTL %10 la saty? yapyyor.Affynyza sy?ynarak,modelci olmady?ynyz belli e?er olmak istiyorsanyz modeliniz bitmeden kutusunu atmayyn..Saygylarymla.
IP
hayrullah
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
bullet Gönderim Zamanı: 13/02/2007 Saat 14:47
Son yoruma katylyyorum ama Forumu tarty?ma ortamyna çekmeden birbirimize yardymcy olalym,Özellikle Bayan maketçinin bu kadar az oldu?u bir ortamda onlara daha yapycy ele?tiriler yaparsak,Bayan maketçileri daha syk aramyzda görebiliriz.Maketçilik dünyasynyn renklenmesi hepimizin arzusu...
Yeni ba?layan biriyseniz bu kadar büyük maketle ba?lamasaydynyz ke?ke..
Son sipari? ettiginiz f-16 kaç ölçekli ve ne kadara sipari? ettiniz,
Kutusunu da atmasanyz iyi edersiniz:))
Sevip Kaybetmek, Hiç Asik olmamaktan iyidir..
IP
bayanmaket
Yeni Üye
Yeni Üye

bullet Gönderim Zamanı: 13/02/2007 Saat 15:04
Merhabalar, Hava Harp Okulundaki Ystanbul havacylyk müzesini kastediyorsanyz, oraya bir kez gittim, orasy askeri bayi ve bildi?im kadaryyla vergiden muaf, çaly?any, kirasy yok, v.s.. Kaldi ki ?ahsen benim oradan alym yapma ?ansym yok. Ystanbul Carrefouru bilmiyorum ama Kar?yyakaya gelirseniz göreceksiniz ki var.Büyük bir aly?veri? merkezidir burada Carrefour.
Kutuyu da ben attym ibaresi biraz yanly?, temizlikçimiz atmi? olarak düzelttiyorum. Reklam yapty?ymy dü?ünmenize bi?ey demiyece?im. Çünkü fiyatlar ucuz, iyi hizmet var ve bunu sadece payla?tym, hem iyi hizmet veren bir firmayy ödüllendirmek hem de size faydaly bilgi vermek için. Bunu memnun kalan insanlar hep yapar, kanymca en etkili reklam da budur. Son olarak siz reklam olarak algylayabilirsiniz ama Sözünü etti?im sitede sadece havacylykla ilintili maketler var. Ben bu siteden bir kere ve bir kezde toplam 5 adet maket aldym. Havacylykla ilgili olmayan, dolayysyyla sitede yayynlanmayan Leopard 2 A6 sordum. 55 ytl gibi uygun fiyata Tedarik ettiler. Ve 5 maket almama ra?men bana 6 maket geldi. Yani bir tane de 1:144 Harrier hediye ettiler. Daha ne olsun. Ylgili sitede ileti?im bilgileri var. Lütfen Açyn telefon ya da mail atyn pazarly?ynyzy yapyn. Belki de istedi?iniz gibi %10 a da birakirlar. Sonuçtan bizi de haberdar edin. Unutmayyn ki reklamcy pozisyonuna dü?me tehlikeniz var:) Ama lütfen ithamda bulunmayyn ve beni bu sitenin savunucusu durumuna dü?ürmeyin..Konu daha da uzatabilir ama maalesef sykyldym:)

Düzenleyen bayanmaket - 13/02/2007 Saat 15:05
IP
Terminatör
Üye
Üye
Simge

bullet Gönderim Zamanı: 13/02/2007 Saat 15:42

Bir insan yanly? yapty?y zaman özür diler de?ilmi!! öyleyse bende sizden özür diliyorum belki biraz ileri gittim galiba yalnyz müzenin reklama asla ihtiyacy yok tüm modelciler bilir bunu yazdyklarynyzdan mesaj alynmy?tyr.Model yapymynda ben ve tüm modelci arkada?larym size yardymcy olacakdyr...Saygylarymla.
IP
Terminatör
Üye
Üye
Simge

bullet Gönderim Zamanı: 13/02/2007 Saat 15:59
Fatma Hanym,
Bir?eyi daha hatyrlatmak istiyorum bende size özel mesajdan yazmak istedim profilinizde email nizi göremedim açyk olarak yazdym ama kurallar gere?i profilinize email nizi YAZIN size olan güvencimiz artsyn çünki bazen cevap hakky do?uyor ve özel den yazmak gerekiyor bu durum site adminide rahatsyz edebilir ve yazylarynyzy kapatabilir, bence bunu bir dü?ünün derim.Saygylarymla....
IP
Batur
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 759
bullet Gönderim Zamanı: 13/02/2007 Saat 20:24
özel msj yazmak için mail adresinin belirtilmesi gerekmiyor...özel mesaj bölümüne girip gönderebilirsiniz..
IP
Ares
Admin Group
Admin Group
Simge

Gönderilenler: 3654
bullet Gönderim Zamanı: 14/02/2007 Saat 00:27
Bayanmaket, uyarylara ra?men aleni olarak reklam yapmaya devam ediyorsunuz; özel mesajlar vasytasyyla daha da açyk olarak reklam yapmaktasynyz, defalarca uyaryldynyz, konuyla ilgili tek bir reklam mesajy [aleni veya özel mesaj olarak] daha atarsanyz forumdan atylacaksynyz; ba?ka bir nikle bu tutumu sürdürürseniz daha da sert önlemlerle kar?yla?acaksanyz, bu bir uyary de?ildir, olacaklaryn açyklamasydyr..

Düzenleyen Ares - 14/02/2007 Saat 00:27
Ares
If you're in a fair fight, you didn't plan it properly...
IP
bayanmaket
Yeni Üye
Yeni Üye

bullet Gönderim Zamanı: 14/02/2007 Saat 00:49
Off ya alyn forumunuz sizin olsun. Tutturdunuz bir reklam. Bir daha açyk ya da özel hiç bi?ey yazmyyorum. Yçiniz rahat olsun.
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04