Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Haberler
 Modelsitesi Forumu : Duyuru ve Uyarılar : Haberler
Mesaj icon Konu: Faili Meçhuller Aydınlandı(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Ender Yalgın
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
bullet Konu: Faili Meçhuller Aydınlandı
    Gönderim Zamanı: 30/09/2006 Saat 04:30
Bravo Rahmi ,

büyük bir iş başardın

1- bilgisayarımı yaklaşık 4 ay önce Kaya arkadaşıma hediye etdim , aynı formatla kullanmaya devam ediyor , ispatımı , işte benim "yeni" bilgisayardan yazmış olduğum bu mesajdaki"ip" numarasına bak bakalım , tutacakmı !!!

2- Kaya nın "sözde" saldırı mesajlarını hepsini buraya post etmelisiz ama hiç sansür etmeden ve konulardan ayırmadan , yoksa iddaların havada kalır , bakalım Kaya'nın kime ne gibi bir saldırısı olmuş ???

IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1212
bullet Gönderim Zamanı: 30/09/2006 Saat 05:05
Orjinalini yazan: Ender Yalgın

1- bilgisayarımı yaklaşık 4 ay önce Kaya arkadaşıma hediye etdim , aynı formatla kullanmaya devam ediyor , ispatımı , işte benim "yeni" bilgisayardan yazmış olduğum bu mesajdaki"ip" numarasına bak bakalım , tutacakmı !!!

Ender bey bilgisayardan biraz anlayan birisi, ip adresinin bilgisayarla birlikte gitmediğini bilir. Kaldı ki benim seçip çıkarttığım ip adresi Koç net omurgasından. Yani Kaya arkadaşımız bilgisayarla birlikte yaklaşık 200 kmlik fiber optik kablo mu taşıdı ? Bu savunmanız talihsiz olmuş. Bunun yerine yapmış olduğunuz davranış için özür dileyip, maketlerinize dönseydiniz daha isabetli bir karar vermiş olacaktınız. Bu yazdığınızla zaten olayı bitirmişsiniz, ne diyebilirim ki başka...

Orjinalini yazan: Ender Yalgın

2- Kaya nın "sözde" saldırı mesajlarını hepsini buraya post etmelisiz ama hiç sansür etmeden ve konulardan ayırmadan , yoksa iddaların havada kalır , bakalım Kaya'nın kime ne gibi bir saldırısı olmuş ???

Kaya diye birisi olmadığına göre benim bir şeyi ispat etmem gerekmiyor. Kaldı ki iddia değil, bariz. Bunun yerine siz böyle bir şeye neden gerek gördünüz bunu bize anlatsanız sanırım daha iyi olacak. Zira "Kaya" bey akşamın bir vakti Chariot ile sözleşip, peşpeşe mesajlar yazıyor ? Pek çok üyenin gerçek adını dahi bilmediği bazı üyelerimizi, isim soyisim olarak tanıyor. İlginç...

Hülasa üzülüyorum bu durumlara...
IP
Serhan Oflas
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
bullet Gönderim Zamanı: 30/09/2006 Saat 09:40
Merhaba,

Bu akşam Ender YALGIN ile birlikte Ufuk AYDINER'e iftar sonrası 'Tanrı Misafiri' olduk ve hepimizi uzun bir süreçtir üzen olaylara ve 'neden böyle oldu?' sorularına birlikte yanıt aradık. Şahsen problemlerin çoğunun bu süreç içerisindeki iletişim eksikliklerinden kaynaklandığı ve herkesin bir miktar suçlu olduğu sonucunu açık bir şekilde gördüm. Şahsi arzumun en kısa zamanda en azından 'internet ortamında ' tüm grupların bir olmasını belirtmemle birlikte, sohbetin ilerleyen zamanlarında bu durumun dahi imkansız olduğu sonucuna üzülerek vardık.

'Camia' olarak nitelendirdiğimiz bir avuç insanımızın bu 'Cahiliye Dönemini' en kısa zamanda atlatması dileklerimle.

Düzenleyen Serhan Oflas
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04