Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Sivil Araçlar
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Sivil Araçlar
Mesaj icon Konu: Anadol’a ne oldu?(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
01051977
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 38
bullet Konu: Anadol’a ne oldu?
    Gönderim Zamanı: 21/06/2006 Saat 00:59
Bir ara yanılmıyorsam! PM'in Anadol (1/24) üreteceğinden söz ediliyordu... Bu tip bir üretime destek verecekler de vardı... Neden bu konudan bahsedilmiyor... Ben açıkcsı çok merak ediyorum, aracı da, bu konuyu da... Merakla beklemeye devam edeceğim de... Türkiye'nin üretebileceği, iddialı olabileceği bir konu veya aranılan olmayacak mı? Bizden bir araç Anadol üretimi ne zaman hız bulacak... Doğu Avrupalılar bu konuya oldukça yakınlar ve NFS oyun serisine kendilerince kafa da tutuyorlar... LADA!"^$%&'()=?_ Biz daha modelini yapamıyoruz... Cevaplarınızı bekliyorum... Anadolu'da... Hepinize kolay gelsin... Anadol'la :)
IP
saral100
Üye
Üye

Gönderilenler: 1029
bullet Gönderim Zamanı: 21/06/2006 Saat 02:00
olucak..olucak..biraz sabrediniz..inanın bende dört gözle bakliyorum.
IP
01051977
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

bullet Gönderim Zamanı: 06/07/2006 Saat 03:28
   Anadol hakkında en azından gelişmelerle ilgili bilgi verilse veya bu konu biraz genişletilse.... Bu arada pm model neden otomobil, treyler veya motor modelleri ile genişlemiyor.... yoksa benim mi haberim yok... hem daha hesaplı olacağına inandığımdan hem de tavsiye edebileceğim fiyata çekilmiş olur modeller... bazı insanlar bu ürünlerin pahalı olduğunu düşünmekte türk alternatifleri olmadığından olsa gerek... 1/24,1/25 araç modelleriyle başlanabilir...
   Bu arada dövizdeki çalkantı ürünlerin fiyatlarını oldukça kabarttı... dükkanlar bu konuda nasıl bir fikre sahip bilemiyorum... Fiyatların düşmesi temennisiyle... Güzel modeller hep sizin olsun,...
IP
modifiyemre
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 39
bullet Gönderim Zamanı: 11/08/2006 Saat 03:49
ya anadol olayında ne gibi gelişmeler var bizi bilgilendire bilirmisiniz? şimdiden çok teşekkür ederim

saygılar..

ayrıca hangi modelini yapıcaklar anadolun?

Düzenleyen modifiyemre
IP
01051977
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

bullet Gönderim Zamanı: 18/08/2006 Saat 02:41
Burada

http://www.modelsitesi.com/forum2/forum_posts.asp?SID=503226 258&TID=1903&PN=3

konunun detayı var fakat son hali veya ne aşamada üretim devam ediyor beklenmekte...
IP
Muratti
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 623
bullet Gönderim Zamanı: 20/08/2006 Saat 07:14
Orjinalini yazan: 01051977

Bir ara yanılmıyorsam! PM'in Anadol (1/24) üreteceğinden söz ediliyordu... Bu tip bir üretime destek verecekler de vardı... Neden bu konudan bahsedilmiyor... Ben açıkcsı çok merak ediyorum, aracı da, bu konuyu da... Merakla beklemeye devam edeceğim de... Türkiye'nin üretebileceği, iddialı olabileceği bir konu veya aranılan olmayacak mı? Bizden bir araç Anadol üretimi ne zaman hız bulacak... Doğu Avrupalılar bu konuya oldukça yakınlar ve NFS oyun serisine kendilerince kafa da tutuyorlar... LADA!"^$%&'()=?_ Biz daha modelini yapamıyoruz... Cevaplarınızı bekliyorum... Anadolu'da... Hepinize kolay gelsin... Anadol'la :)

Bir ara Jet Model yaptıydı ama naylon poşet gibi bir malzemeden idi. Motorlu filandı. Ben yapmıştım ama sinirlenip çöpe atmam sanırım 5-6 saat almıştı...
IP
yıldırayalioğlu
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 105
bullet Gönderim Zamanı: 20/08/2006 Saat 22:07
evet anadolu herkes dört gözle bekliyor.her ne şekilde olursa olsun
IP
01051977
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

bullet Gönderim Zamanı: 21/08/2006 Saat 03:56
N'olcak bizim bu halimiz... Hani Amt, Tamiya ve shu bilimum markalar sanki Anadol u daha önce çıkarmasın diye planlar gizliden gizliye saklanıyor theory sini ortaya atıcam o da ortada kalacak Anadol gibi... Yazık değil mi bİZim Anadol'a? :( Hani bir imece dir gidiyordu-gerçekten mi gitti acep-.
IP
yıldırayalioğlu
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 105
bullet Gönderim Zamanı: 22/08/2006 Saat 04:19
evet.maketin ortaya çıkması uzun bir süreç.kalıpların hazırlanması,denenmesi.kalıpların yapım aşamasında bir sürü sorun çıkıyor.halimize birşey olmayacak.sadece sabır

Düzenleyen yıldırayalioğlu
IP
01051977
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

bullet Gönderim Zamanı: 23/08/2006 Saat 04:12
Teşekkürler... o halde sabırla beklemekten başka çare yok. Uğraşanların emeğine sağlık (tabiki bu emek diğer forumlardaki eften-püften emek değil) ve hepinize kolay gelsin... Amt 1/25 olarak hazırlıyor tüm eski model araçları umarım bu da öyle olur... Belki de bir tanesini (izin verirlerse tabi) Miniaturk te bir yere park ederim ölçek aynı olduğu takdirde... Çünkü Miniaturk te baz alınan ölçek 1/25... kolay gelsin herkese... Emeğinize sağlık...
IP
modifiyemre
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 39
bullet Gönderim Zamanı: 11/09/2006 Saat 00:03
sabır sabır ama inşallah çöpe gitmez anadol prjesi.. bu proje olursa birde kuş serisine el atsa :D
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide