Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Malzemeler
 Modelsitesi Forumu : Genel : Malzemeler
Mesaj icon Konu: Faber Castell Albrecht Dürer serisi Aquar Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Atilla Sülün
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 579
Alıntı Atilla Sülün Cevaplabullet Konu: Faber Castell Albrecht Dürer serisi Aquar
    Gönderim Zamanı: 15/04/2006 Saat 07:00
bu boya kalemlerinden zonguldak'ta bulamadım. zaten bulmama da imkan yok. içinizde yardım sever arkadaşlar var mı acaba? bana bu kalemlerden alıp gönderebilir misiniz? yardım etmek isteyen arkadaş olursa pm den mesaj atarsa sevinirim. daha önce üyelerimizden sayın Jolly Roger yardım etmeye çalıştı fakat çeşitli sebeplerden dolayı başarısızlıkla sonuçlandı. Kendisine çabalarından dolayı teşekkürü borç bilirim.
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2436
Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15/04/2006 Saat 09:12
Haydaaa. Ulaşmadı mı? Eh size PM atmıştım. Bir dakka kalemler geri gelmiştir o zaman. Ben yarın bakayım Aras'a tekrar. Çok pardon yahu. Eksik ne ise halleder tekrar yollarım. Sorayım da nesi eksikmiş ona göre tekrar size döneyim.
Consume Ergo Sum
IP
prince
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 54
Alıntı prince Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15/04/2006 Saat 09:13
alalım kardes ama bunlar ne kalemı hangı renklazım setmı lazım umarım Ankarada vardır
IP
Atilla Sülün
Üye
Üye
Simge

Alıntı Atilla Sülün Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15/04/2006 Saat 21:20
Orjinalini yazan: Jolly Roger

Haydaaa. Ulaşmadı mı? Eh size PM atmıştım. Bir dakka kalemler geri gelmiştir o zaman. Ben yarın bakayım Aras'a tekrar. Çok pardon yahu. Eksik ne ise halleder tekrar yollarım. Sorayım da nesi eksikmiş ona göre tekrar size döneyim.

attığınız pm de tel. no lazım ve o bölgeye dağıtım yok kalemler geri geliyor. demiştiniz. bunun üzerine ben size hangi kargo olduğunu sordum sizden cevap gelmeyince ben de ümidi kesmiştim.
IP
Jolly Roger
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2436
Alıntı Jolly Roger Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16/04/2006 Saat 10:11
Hmm Mesajınız bana ulaşmadı. Durum şöyle, Aras Kargı'dan beni aradılar ve o bölgeye dağıtım olmadığını ve alıcının en yakın merkeze gidip alması gerektiğini bunun için de telefonunun gerektiğini söylediler. Ben en iyisi kalemleri Aras'dan alayım. Siz bana kendi posta adresinizi verim PTT ile deneyeyim. Sanırım en sağlamı yine devlet yolu ile:}
Consume Ergo Sum
IP
Atilla Sülün
Üye
Üye
Simge

Alıntı Atilla Sülün Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/04/2006 Saat 03:28
Orjinalini yazan: Jolly Roger

Hmm Mesajınız bana ulaşmadı. Durum şöyle, Aras Kargı'dan beni aradılar ve o bölgeye dağıtım olmadığını ve alıcının en yakın merkeze gidip alması gerektiğini bunun için de telefonunun gerektiğini söylediler. Ben en iyisi kalemleri Aras'dan alayım. Siz bana kendi posta adresinizi verim PTT ile deneyeyim. Sanırım en sağlamı yine devlet yolu ile:}

size pm den ulaşmaya çalıştım ama maksimum mesaj sınırını aşmışsınız ulaşamadım.
IP
idris
Üye
Üye

Gönderilenler: 3861
Alıntı idris Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18/04/2006 Saat 08:15
Temizlik yap coliii.
IP
Jolly Roger
Üye
Üye